2018-03-28 14:15
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

Woodcessories – iPhone w… drewnie i kevlarze

Obrazek Woodcessories – iPhone w… drewnie i kevlarze

Na polski rynek trafiły nowe etui dla smartfonów z serii iPhone, autorstwa niemieckiej firmy Woodcessories. Nowe akcesoria wyróżniają się nieprzeciętnie stylowym wyglądam (wykonano je z drewna, pozyskanego wyłącznie z ze zrównoważonych upraw) oraz absolutnie niestandardową wytrzymałością, osiągniętą dzięki wykorzystaniu kevlaru. Producent zapewnia, że nowe etui są nawet 5-krotnie bardziej odporne niż etui wykonane ze stali o tej samej masie. Woodcessories Ecocase Cevlar dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych, różniących się rodzajem drewna, z jakiego je wykonano – do wyboru jest orzech włoski, wiśnia lub bambus. Oczywiście, każde indywidualne etui jest niepowtarzalne i robione ręcznie, zaś jego wygląd uzależniony jest od struktury i faktury kawałka drewna, z którego je wykonano.Cechami wspólnymi wszystkich egzemplarzy jest minimalna grubość oraz wysoka wytrzymałość (co było możliwe dzięki połączeniu warstwy drewna oraz kevlaru – polimeru o podwyższonej odporności na uszkodzenia, stosowanego powszechnie m.in. w kamizelkach kuloodpornych oraz sprzęcie sportowym), a także idealnie dopasowane do smartfonów Apple wycięcia pod kamery, głośniki, przyciski itp. Co istotne, etui nie przeszkadzają w bezprzewodowym ładowaniu smartfonów. Grubość osłony nie przekracza 1 mm (co czyni Ecocase Cevlar jednym z najcieńszych etui na rynku), zaś waga to od 23 do 27 g w zależności od modelu iPhone’a).
Przedstawiciele Woodcessories podkreślają, że drewno wykorzystywane do produkcji wszystkich ich produktów pochodzi wyłączenie z ekologicznych upraw w Europie oraz Ameryce Północnej. Firma używa wyłącznie drewna z certyfikatem FSC (Forest Stewardship Council), potwierdzającym, że jest ono pozyskiwane w legalny, odpowiedzialny sposób. Dodajmy, że za każdy sprzedany produkt firma sadzi jedno drzewo.

Etui Woodcessories Ecocase Cevlar dostępne są w wersjach dla smartfonów Apple iPhone 6/6s/6 Plus/6s Plus/7/8/7 Plus/8 Plus oraz najnowszego iPhone’a X , a dostępne w cenach: Phone 6(s), 7/8, X – 179 PLN; iPhone 6(s) Plus, 7/8 Plus – 229 PLN.
Woodcessories – iPhone w… drewnie i kevlarze

Woodcessories – iPhone w… drewnie i kevlarze

Źródło: Info Prasowe / Woodcessories
 1. Avatar nic wiadomość nic
   

  Sierpkiera i młot :-P

  Miałem drewnianego kejsa (rzecz jasna nie tej firmy a zwykłego chińczyka) do 1+1 - telefon wyglądał w nim (i pachniał!) obłędnie. Praktyczność wiadomo niższa bo telefon 2x grubszy, a i ochrona taka se bo to jednak dość delikatne jest, ale jak ktoś szuka nietuzinkowego wyglądu to polecam takie akcesoria.

  Nawet ceny są OK bo oryginalne kejsy do OnePlusa to też okolice 50€...Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.