2020-02-27 13:22
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
3

Yumisu Pro-Gamer D6000 XXL

Obrazek Yumisu Pro-Gamer D6000 XXL

Yumisu przedstawia nowy model biurka dla graczy – D6000 XXL. Jego najważniejsze cechy to solidny blat o szerokości wynoszącej aż 160 cm i 2-centymetrowej grubości, oraz specjalne nóżki, które pozwalają na regulację wysokości nawet do 10 cm. Nowoczesna stylistyka i stonowane kolory sprawiają, że dobrze wpasuje się do wszystkich wnętrz. Stalowe ramy i nogi stanowią gwarancję stabilności. Dla zwiększenia funkcjonalności biurko zostało wyposażone w otwór do poprowadzenia kabli monitora i innych akcesoriów. Pod blatem umieszczono natomiast dyskretną półkę na listwę zasilającą.Dodatkowo, D6000 XXL jest wyposażony w uchwyty na słuchawki, kubek oraz pady wraz z HUB-em USB. W zestawie znajduje się także ogromna, dedykowana podkładka, którą można rozłożyć na całej powierzchni biurka. Na oficjalnej stronie Pro-Gamer aktualnie trwa promocja. Biurko D6000 XXL można kupić na 899 PLN.
Yumisu Pro-Gamer D6000 XXL

Yumisu Pro-Gamer D6000 XXL

Yumisu Pro-Gamer D6000 XXL

Yumisu Pro-Gamer D6000 XXL

Źródło: Info Prasowe / Yumisu
 1. Avatar nic wiadomość nic
  Biurko za 900

  to i ledwo na 22" monitor starczyło :-P

 2. Avatar nic wiadomość nic
  niezaprzeczalnie megawypas :]

  @djluke: większy by zasłonił biurko na reklamie ;-)

  poza tym: w markecie blat kupić, wyciąć se na wymiar, nogi se dokupić/wyciąć i włala - za tą cenę można mieć takich 9 i odciski od roboty, ale to niemodne ostatnio :-P

 3. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  Po wklepaniu w Google zbitki słów biurko pod komputer, ta zacna wyszukiwarka w odpowiedzi pokazuje cenę 75 złotych. ;-)Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.