2017-06-19 12:25
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

ZOTAC GeForce GTX 1080 Ti Mini

Obrazek ZOTAC GeForce GTX 1080 Ti Mini

Firma ZOTAC International ma zaszczyt zaprezentować najmniejszą na świecie kartę graficzną bazująca na układzie GeForce GTX 1080 Ti – ZOTAC GeForce GTX 1080 Ti Mini. Nowy, miniaturowy model ZOTAC GeForce GTX 1080 Ti Mini, bo o nim mowa, mierzy zaledwie 211 mm (8.3 cala) długości i jednocześnie wykorzystuje przy tym jeden z najmocniejszych dostępnych na rynku procesorów graficznych – NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti. Jest to więc najmniejszy GeForce GTX 1080 Ti korzystający z architektury NVIDIA Pascal, który pasuje do 99% systemów komputerowych dostępnych na rynku. Zapewnia on przy tym najwyższą wydajność i efektywność energetyczną.Karta ZOTAC GeForce GTX 1080 Ti Mini wyposażona jest w dwa 8-pinowe złącza zasilające, a także w specjalnie zaprojektowany, dwuwentylatorowy system chłodzenia IceStorm. Wentylatory zapewniają brutalną siłę chłodzenia, a dzięki szerokim aluminiowym żeberkom radiatora oraz miedzianym ciepłowodom o wymiarach 5 x 6 mm, dodatkowo jeszcze bardziej zwiększono wydajność chłodzenia. Mimo niewielkich rozmiarów karta ta, podobnie jak pełnowymiarowe konstrukcje, wyposażona jest nadal w 11 GB pamięci graficznej GDDR5X i procesor taktowany zegarem o szybkości 1620 MHz.

Uzyskaj na komputerze stacjonarnym tą samą wydajność GeForce’a 1080 Ti co w większych modelach kart, ale korzystaj z produktu dostarczanego w znacznie bardziej zwartej formie.

Optymalizuj i dostrój wydajność komputera dzięki nowym, opracowanym od podstaw narzędziom FireStorm. Dostrajanie i tuning jest szybki i prosty za sprawą intuicyjnego, przyjaznego w obsłudze interfejsu, który pozwala użytkownikom ustawić precyzyjnie prędkości zegara, sterować wentylatorami, a także korzystać z funkcji monitorowania pracy procesora graficznego i wiele więcej.


ZOTAC GeForce GTX 1080 Ti Mini

ZOTAC GeForce GTX 1080 Ti Mini

ZOTAC GeForce GTX 1080 Ti Mini

ZOTAC GeForce GTX 1080 Ti Mini

Źródło: Info Prasowe / ZOTACKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.