2020-05-20 14:12
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

ZOTAC oficjalnie prezentuje VR GO 3.0

Obrazek ZOTAC oficjalnie prezentuje VR GO 3.0

Już pisal;iśmy o premierze nowej wersji tego gamingowego "plecaka", ale tym razem dostaliśmy więcej danych o nowym produkcie. ZOTAC Technology oficjalnie przedstawia najnowszą wersję plecaka do wirtualnej rzeczywistości – VR GO 3.0. Został on wyposażony w mobilną kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 2070, procesor Intel Core i7 dziewiątej generacji, 16GB pamięci DDR4 i system podświetlenia SPECTRA 2.0 RGB. Zestaw ten współdziała z najpopularniejszymi goglami do VR i jest o 25% bardziej wydajny w porównaniu do poprzedniej generacji. Dzięki odpowiedniej karcie graficznej obsługuje także technologię Ray Tracing, a jednocześnie zapewnia pełną swobodę ruchów.Za sprawą lekkiej i zgrabnej obudowy VR GO 3.0 zachował charakterystyczną konstrukcję. Najnowsza wersja plecaka od ZOTAC pozwoli cieszyć się wirtualnymi światami na najwyższym poziomie, bez kompromisów i obaw o problemy z wydajnością sprzętu.

Jeśli chcemy uwolnić się od kabli zasilających to VR GO 3.0 umożliwia nawet godzinę nieprzerwanej pracy. Jednak użytkownicy mogą cieszyć się niemal nieograniczoną zabawą dzięki wymienianym „na gorąco” bateriom i zewnętrznej stacji dokującej do ich ładowania. Dodatkowo, tkanina plecaka wykonana jest z materiału niepochłaniającego wilgoci co ułatwi utrzymanie całego zestawu w czystości.

ZOTAC VR GO 3.0 trafi do sprzedaży w czerwcu tego roku za 2299 Euro.

ZOTAC oficjalnie prezentuje VR GO 3.0

ZOTAC oficjalnie prezentuje VR GO 3.0

ZOTAC oficjalnie prezentuje VR GO 3.0

ZOTAC oficjalnie prezentuje VR GO 3.0

Źródło: Info Prasowe / ZOTACKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.