2020-09-16 20:54
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
3

ZOTAC wydłuża standardową gwarancję do 3 lat

Obrazek ZOTAC wydłuża standardową gwarancję do 3 lat

ZOTAC Technology Limited ogłosił, że wraz z wprowadzeniem na rynek nowej serii kart graficznych GeForce RTX 30 wydłużył okres obowiązywania standardowej gwarancji na swój sprzęt z dwóch do trzech lat. Począwszy od 17 września klienci ZOTAC z Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki i Indii mają prawo do nowej, wydłużonej 3-letniej gwarancji na zakupione karty graficznej ZOTAC GAMING z serii GeForce RTX 30. Dodatkowo, zarejestrowanie produktu online w ciągu 28 dni od momentu nabycia pozwoli uzyskać rozszerzenie gwarancji na okres kolejnych dwóch lat.Nowa gwarancja 3+2 dotyczy najnowszej serii GeForce RTX 30, a także przyszłych kart graficznych i Mini PC marki ZOTAC. Produkty wprowadzone na rynek przed 17 września 2020 r. posiadają 2-letnią gwarancję z opcjonalną 3-letnią gwarancją rozszerzoną. Obie zasady zapewniają 5 lat gwarancji dla zarejestrowanych produktów.
ZOTAC wydłuża standardową gwarancję do 3 lat

Źródło: Info Prasowe / ZOTAC
 1. Avatar nic wiadomość nic
  dziś gwarancja do 3 lat

  A za 4 lata  firma zwija manele tak jak kiedyś znana  DFI

 2. Avatar nic wiadomość nic
   

  Nie da się ukryć, że do bardzo długich gwarancji trzeba podchodzić z przymrużeniem oka i to nie zależnie od wielkości marki. Co prawda Zotac to nie Asus, Gigabyte czy MSI ale też nie są na rynku od wczoraj i już jakąś pozycje mają.

 3. Avatar nic wiadomość nic
   

  Zareklamowałem niedawno swojego GTX970 , karta miała ponad cztery lata . Dostałem 1060 z 6GB pamięci. Wszystko odbyło się bez problemów i zajęło trochę  ponad tydzień.Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.