2014-11-10 13:41
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
4

Zalman jeszcze nie bankrutuje...

Obrazek Zalman jeszcze nie bankrutuje...

Po świecie jak grom przeleciała wiadomość o bankructwie firmy Zalman, jednak jak podaje zarząd koncernu, jest to nieprawda. Zgodnie z przysłowiem, w każdej plotce jest ziarno prawdy, więc Zalman ma naprawdę poważne kłopoty finansowe, ale ten koreański producent zwrócił się do państwa o ochronę przed bankructwem i jego los nie jest jeszcze przesądzony. Winowajcą całego zamieszania jest konsorcjum Moneual, która swojego czasy wykupiła sporą część udziałów Zalmana. Spółka ta fałszowała dokumentację kredytową i stała się sprawcą prawdziwego skandalu w Korei, który pociągnął za sobą wiarygodność marki Zalman. Ceo Zalmana, Min Park obiecuje, że marka nie zniknie z rynku, a być może dzięki pomocy państwa, szybko odzyska poprzednią wiarygodność i opinię.

Źródło: TechPowerUp
 1. Avatar nic wiadomość nic
   

  no i dobrze. ciekawe rzeczy czasami robili więc niech kontynuują. :]

 2. Avatar nic wiadomość nic
  A pewnie że dobrze

  ja głównie kojarzę Zalmana jako producenta podzespołów chłodzących, lecz nigdy na jakość ich produktów nie narzekałem wiec niech firma wracana rynek bo dobry stuff maja :) 

 3. Avatar nic wiadomość nic
  Korea to nie UE

   Jeśli pomaga im państwo (piszę o Korei Płd.) to spokojnie się podniosą, z najgorszej biedy powojennej ten kraj podskoczył do poziomu najbogatszych państw na świecie. I nie dopuszczali obcego kapitału na swój rynek a ich produkty są znane na całym świecie np. LG, Samsung, Kia, Hyundai i inne...

 4. Avatar nic wiadomość nic
   

  Przez ostatnie 2 lata nie wypuścili do sprzedaży chyba nic o takiej jakości, do jakiej nas przyzwyczaili znacznie wcześniej.Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.