2017-02-25 12:46
Autor: Mirosław Langer (lami)
5

Zaproszenie na 10 zlot IN4.pl

Obrazek Zaproszenie na 10 zlot IN4.pl

Witamy wszystkich fanów portalu. Tradycyjnie co roku podczas lata organizujemy zlot. Tegoroczny będzie wyjątkowy. To już 10 raz wspólnie spędzimy weekend. Ustalony termin spotkania to 4 - 6 sierpnia czyli od piątkowego popołudnia do niedzielnego południa. W tym roku spotykamy się w Gospodarstwie Agroturystycznym Zacisze w pobliżu Bydgoszczy i Torunia. Orientacyjny koszt noclegu bez wyżywienia to 35 zł za dobę. Na miejscu jest możliwość zamówienia śniadania lub obiadu.

Obecnie już dziesięć osób wstępnie potwierdziło swoje przybycie, to oczywiście stali bywalcy zlotów. Szczególnie chcemy zaprosić tych, którzy jeszcze nie uczestniczyli w naszym zlocie. Jest wesoło sympatycznie, atmosfera jest iście domowa. Zawsze w sobotę organizujemy wycieczkę do okolicznych atrakcji turystycznych lub przyrodniczych. Wieczorem jest ognisko lub grill z atrakcjami kulinarnymi oraz domowymi specyfikami. Jeżeli jest okazja rozgrywamy mecze (siatkówka, tenis), oczywiście nie może zabraknąć gier planszowych, które zawsze wyzwalają wiele emocji. Nasze spotkania to dobra zabawa i relaks. Więcej informacji można znaleźć na forum.

Źródło: Redakcja IN4.pl
 1. Avatar nic wiadomość nic
   

  Szkoda ze nie mieszkam w Polsce :( 

 2. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
  @Adios6293

  Zawsze możesz przyjechać na weekendowy wypoczynek.

 3. Avatar nic wiadomość nic
   

  Zapraszamy, kto nie był jest okazja poznać ludzi z drugiej strony monitora :-)

 4. Avatar nic wiadomość nic
   

  Za duzo mam wydatkow, lece z dziewczyna no wakacje wiec wszystkie oszczednosci ida na to ale moze w nastepnym roku, chetnie poznal bym ludzi z in4 :) 

 5. Avatar nic wiadomość nic
   

  Łoooo ,ale blisko mnie

  hmm........Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.