2023-09-13 11:10
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

iiyama G-Master GB2470HSU-W5 - Szybki monitor w bieli...

Obrazek iiyama G-Master GB2470HSU-W5 - Szybki monitor w bieli...

iiyama przedstawia odświeżoną propozycję, która z pewnością doda charakteru Twojemu zestawowi komputerowemu! Ściany zostały odmalowane, nowe biurko już stoi, a komputer zachwyca podświetleniem LED. Myszka i klawiatura są gotowe do działania, ale jest jeszcze jeden szczegół, który pozostaje do doprecyzowania – kolor monitora. Choć na rynku znajdziesz mnóstwo obudów komputerowych i akcesoriów w eleganckim białym kolorze, który stał się wyborem wielu graczy, producenci monitorów często trzymają się klasyki. iiyama dobrze rozumie ten problem i odpowiadając na potrzeby graczy, wprowadza do sprzedaży swój pierwszy gamingowy monitor w białej wersji kolorystycznej!Monitor dla wymagających graczy
G-Master GB2470HSU-W5 to nie tylko nowy stylowy wygląd, ale i superszybka 24-calowa matryca Fast IPS, która zapewnia wierne odwzorowanie scen z pola bitwy, szerokie kąty widzenia, wyjątkową dokładność kolorów, niesamowity czas reakcji, wynoszący zaledwie 0.8 ms i wysoką częstotliwość odświeżania 165 Hz. Nowość G-Master z klanu Red Eagle wspiera treści HDR i jest uzbrojona we FreeSync Premium, co gwarantuje redukcję opóźnień i obsługę technologii LFC (Low Framerate Compensation), która pozwala wyeliminować wszelkie problemy związane z zacinaniem lub rozrywaniem obrazu, przy praktycznie dowolnej liczbie klatek na sekundę. Dodatkowo otrzymujemy predefiniowane tryby gier (m.in. FPS i strategia) lub możemy samodzielnie dobierać i zapisywać ulubione ustawienia obrazu. Funkcja Black Tuner pozwala zaś na regulowanie jasności i dostosowanie poziomu czerni do własnych preferencji, zapewniając lepszą jakość widzenia w zacienionych obszarach.

Ergonomia
Dzięki ergonomicznej stopce można precyzyjnie dopasować położenie ekranu, aby cieszyć się komfortową rozgrywką nawet w trakcie najdłuższych maratonów gamingowych. Pozwala ona na regulację wysokości w zakresie aż 150 mm, pochylenie i wspiera funkcję pivotu, w tym obrót ekranu o 90 stopni (tryb portretowy).

Nowy G-Master GB2470HSU-W5 już we wrześniu w sklepach. Jego rekomendowana cena detaliczna to 799 PLN.
iiyama G-Master GB2470HSU-W5 - Szybki monitor w bieli...

iiyama G-Master GB2470HSU-W5 - Szybki monitor w bieli...

iiyama G-Master GB2470HSU-W5 - Szybki monitor w bieli...

iiyama G-Master GB2470HSU-W5 - Szybki monitor w bieli...

źródło: Info Prasowe - iiyamaKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelnik serwisu IN4.pl.