2018-10-11 17:11
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

iiyama na PGA

Obrazek iiyama na PGA

PGA, czyli największe targi gier komputerowych w Polsce, rozpoczną się już w najbliższy piątek. Oczywiście na imprezie nie mogło zabraknąć firmy iiyama, która zaprasza wszystkich zwiedzających na stoisko razem z firmą ITHardware. Na miejscu czekać będzie mnóstwo atrakcji, w tym m.in. strefa Free to Play czy strefa turniejowa. Z kolei w ramach współpracy z partnerem medialnym w czasie imprezy będzie można wygrać 24,5-calowy monitor iiyama G-Master z serii Red Eagle. Nie zabraknie też specjalnej akcji sprzedażowej. Na przestrzeni wystawowej zlokalizowanej w 5 Pawilonie na stoisku nr 6 przygotowane zostaną dwie specjalne strefy. Pierwszą z nich jest Free to Play z 10-cioma monitorami Black Hawk G2530HSU, drugą będzie strefa turniejowa z 10-cioma monitorami Red Eagle GB2650HSU.Na fanów gier wyścigowych czekać będzie też specjalny symulator jazdy zbudowany z 2 wielkoformatowych ekranów iiyama.

Z okazji PGA uruchomiona zostanie przedsprzedaż premierowego monitora G-Master GB2760HSU-B1 Red Eagle, który dostępny będzie w promocyjnej cenie 1199 PLN. Urządzenie oferuje 27-calową matrycę z czasem reakcji wynoszącym 1ms oraz częstotliwością odświeżania na poziomie 144Hz.

Co więcej, w ramach promocji można będzie również nabyć model Black Hawk G2530HSU-B1 w cenie 569 PLN – urządzenie wyposażone jest 24.5-calową matrycę Full HD z częstotliwością odświeżania wynoszącą 75Hz oraz 1ms czasu reakcji. Oba monitory będzie można kupić online w cenach specjalnych już od czwartku 11 października na specjalnej stronie sieci Sferis do 22 października włącznie.

Wraz z partnerem medialnym iiyama przygotowała też specjalny konkurs, w którym do wygrania będzie monitor G-Master GB2560HSU Red Eagle. Wszystkie szczegóły odwiedzający targi znajdą w magazynie Update rozdawanym w czasie trwania imprezy. Na stosiku ITHardware prowadzonych będzie też szereg mniejszych konkursów, w których do zgarnięcie będą oficjalne gadżety z kolekcji G-Master by iiyama: plecaki, koszulki, podkładki, czapeczki, bluzy, opaski odblaskowe czy zeszyty. Te oraz wiele innych atrakcji czekać będą od 12 do 14 października na wszystkich fanów gamingu, którzy pojawią się na Poznań Game Arena.


iiyama na PGA

iiyama na PGA

iiyama na PGA

Źródło: Info Prasowe / iiyama
  1. Avatar nic wiadomość nic
    nice

    wymoderowanoKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.