2024-06-13 11:58
Autor: Sebastian Wiśniewski (NetCop)
1

iiyama startuje z nową promocją. Monitory nawet 300 zł taniej

Obrazek iiyama startuje z nową promocją. Monitory nawet 300 zł taniej

Lada moment kończy się rok szkolny i będziecie mieli więcej czasu na granie? A może chcesz zobaczyć nadchodzące Mistrzostwa Europy w piłce nożnej na nowym większym ekranie? To dobrze się składa, bo iiyama startuje z nową promocją, dzięki której kupicie monitory tej marki nawet do 300 zł taniej.
iiyama, czyli jeden z najpopularniejszych producentów monitorów dla graczy na świecie, przygotowała specjalną akcję promocyjną, która potrwa od 13 czerwca do 21 lipca. Co trzeba zrobić, aby z niej skorzystać? Wystarczy w podanym okresie kupić monitor u jednego z autoryzowanych partnerów marki iiyama (lista poniżej) i skorzystać z promocyjnego kodu.

Sklepy, które biorą udział w promocji:
- Media Expert
- Euro RTV AGD
- Komputronik
- Sklep iiyama
- Neonet
- Morele
- X-kom
- Delkom
- Apollo
- Proline
- Galicja
- Alsen

Przecenione zostały zarówno budżetowe modele dla graczy, jak G-Master GB2445HSU-B1 Black Hawk, który w promocji kupić można już za 489 zł, czyli 100 zł taniej, jak również monitory biurowe dla użytkowników poszukujących czegoś w większym rozmiarze, jak ProLite XUB3493WQSU-B5 - przeceniony o 300 zł. To idealna okazja, by zainwestować w nowy sprzęt!

iiyama startuje z nową promocją. Monitory nawet 300 zł taniej

iiyama startuje z nową promocją. Monitory nawet 300 zł taniej

źródło: iiyama
  1. Avatar nic wiadomość nic
    ...

    A może po prostu obniżyć ceny i sprzedawać monitory w już obniżonych ? Może ja też sobie kilka ogłoszeń podniosę od 100 do 300zł, a potem dam w dół i napiszę promocja xd

    PS. Nadal Iiyama ma gdzieś roszczenia odnośnie martwych pikseli ? xdKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelnik serwisu IN4.pl.