2019-07-17 15:44
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

myPhone Pocket PRO

Obrazek myPhone Pocket PRO

Dziś debiutują na rynku dwie wyjątkowo ciekawe nowości myPhone: Pocket PRO i Maestro+. Pierwszy to 5,7-calowy smartfon z teardrop notch, który jest kompaktowy i zachwyca designem, a jego podzespoły: ośmiordzeniowy procesor oraz 3 GB pamięci RAM w połączeniu z Androidem 9 Pie, to zapowiedź wysokiej wydajności i spełnienie najbardziej pożądanych potrzeb. Drugi z kolei – Maestro+ to ulepszona o moduł 3G generacja znanego, eleganckiego klasyka marki – Maestro – z dużym ekranem 2.8 cala, aparatem 2 Mpx oraz baterią 1200 mAh. Oba modele dostępne są w atrakcyjnych cenach na każdą kieszeń.myPhone Pocket PRO to przełomowy smartfon dla serii Pocket, którą stanowiły dotychczas zgrabne urządzenia o podstawowej specyfikacji adresowane do dzieci lub mniej wymagających użytkowników. myPhone Pocket PRO reprezentuje o wiele wyższą klasę, wyróżnia się nawet na tle całej gamy produktów myPhone i jak sama nazwa wskazuje jest bardziej zaawansowany. Potwierdza to już w pierwszym kontakcie wygląd smartfona, który robi ogromne wrażenie. Bo front tego 5.7-calowego modelu stanowi ekran HD+ 19:9 IPS typu teardrop (z niewielkim, łeskowym notchem na środku), który zajmuje aż 88% powierzchni całości.

Pocket PRO jest wyposażony w aparat główny Samsung 13 Mpx interpolowany do 16 Mpx oraz aparat do selfie 5 Mpx (interpolowany do 8 Mpx). Smartfon wyróżnia również wysoka wydajność będąca wynikiem połączenia mocy ośmiordzeniowego procesora Unisoc z 3 GB pamięci RAM, których działanie wspiera Android 9 Pie. Co więcej, użytkownicy otrzymują do dyspozycji także 32 GB pamięci flash na multimedia, które można rozwinąć o dodatkowe 128 GB dzięki karcie microSD oraz DualSIM (dwa sloty na karty: microSIM oraz nanoSIM). Za długi czas pracy smartfonu bez ładowania odpowiada akumulator 2700 mAh.

myPhone Pocket PRO w dniu premiery kosztuje 499 PLN, a dla pierwszy Klientów w zestawie ze smartfonem dostępne są słuchawki bluetooth FOREVER BSH-100 za 1 PLN (promocja tylko w sklepie online mPTech).

myPhone Pocket PRO i Maestro+

myPhone Pocket PRO i Maestro+

myPhone Pocket PRO i Maestro+

myPhone Pocket PRO i Maestro+

Źródło: Info Prasowe / TP-linkKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.