2024-02-06 16:20
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
5

realme C67 z procesorem Snapdragon 685 i aparatem 108 MP

Obrazek realme C67 z procesorem Snapdragon 685 i aparatem 108 MP

realme ponownie definiuje standardy swojego segmentu, wprowadzając na rynek najnowszy produkt - realme C67. Ten nowy smartfon z serii C imponuje aparatem o rozdzielczości 108 MP, procesorem Snapdragon 685 oraz szeregiem innowacyjnych funkcji, które uczyniły go niekwestionowanym liderem w swoim przedziale cenowym. realme C67 to prawdziwy czempion ustanawiający nowe mistrzowskie standardy w swojej półce cenowej, takie jak aparat, wydajność, design i doświadczenie użytkowania. Smartfon zachwyca niezrównanym aparatem 108 MP z 3-krotnym zoomem i największym rozmiarem sensora w porównaniu do dostępnych na rynku smartfonów w podobnym przedziale cenowym. Obsługuje on bezpośrednie generowanie obrazów o rozdzielczości 108 MP, a każdy wytwarzany przez niego piksel działa w procesie przetwarzania obrazu, co przekłada się na krystalicznie klarowne fotografie.Niezawodny aparat 108 MP
Innowacyjna technologia 3-krotego zoomu w matrycy nowego realme C67 wykorzystuje 12 milionów pikseli w centralnej części czujnika, umożliwiając bezstratne fotografowanie. Dodatkowo, dzięki funkcji 3-krotnego Trybu Portretowego staje się doskonałym narzędziem do pełnych głębi zdjęć portretowych, utrzymując wyraźną ostrość z naturalnie wyglądającym efektem bokeh. Z uwagi na największy rozmiar sensora w swoim segmencie, realme C67 wyróżnia się wyjątkowymi funkcjonalnościami do fotografowania nocą. Użytkownicy mogą cieszyć się doskonałymi kolorami, głęboką ostrością i wyrazistością nawet podczas nocnych sesji fotograficznych.

Mistrzowska wydajność w Twojej kieszeni
C67 posiada procesor Snapdragon 685, który jest pierwszym chipsetem firmy Qualcomm w serii realme C i osiąga imponujący wynik Antutu na poziomie 330000 punktów. W porównaniu do realme C55, smartfon realme C67 oferuje 15% wzrost wydajności CPU oraz 10% wzrost wydajności GPU, wraz z imponującym taktowaniem 2.8 GHz.

Top design w przystępnej cenie
Wyświetlacz realme C67 imponuje jasnością na poziomie 950 nitów, co sprawia, że jest on doskonale widoczny nawet w bezpośrednim świetle słonecznym. Co więcej, C67 zyskuje na prestiżu jako pierwszy smartfon w swojej klasie cenowej, który pozbawiony jest plastikowego wspornika ekranu. Ten element konstrukcyjny zazwyczaj kojarzony jest z flagowymi urządzeniami z wyższej półki ze względu na swoją złożoną strukturę. realme C67 jest dostępny w dwóch kolorach: zielonym i czarnym, oraz posiada ultra cienką obudowę o grubości zaledwie 7.59 mm. Zaawansowany proces powlekania gradientowego z tylu telefonu tworzy unikatowe efekty kolorystyczne, z głębszymi teksturami i warstwami, które odbijają i załamują światło.

Nowy poziom doświadczeń użytkowania smartfona
Smartfon realme C67 oferuje najwyższą jakość w swoim przedziale cenowym zarówno pod względem funkcjonalności sprzętu, jak i oprogramowania, aby sprostać oczekiwaniom młodych użytkowników. Dzięki MiniKapsule 2.0 użytkownicy mogą cieszyć się bardziej interaktywnymi funkcjami oprogramowania. Co więcej, dynamiczne wyskakujące okienka podczas odtwarzania muzyki umożliwiają łatwą kontrolę nad muzyką i płynne przełączanie się między utworami poprzez prosty gest przesuwania palcem w lewo lub w prawo. Z kolei dzięki żywym animacjom użytkownicy otrzymują aktualizacje dotyczące pogody w czasie rzeczywistym.

C67 nie tylko dostarcza doskonałe wrażenia w dziedzinie fotografii, ale także oferuje wszechstronne mistrzowskie doznania pod każdym względem. Z wyjątkową pamięcią RAM o pojemności 256 GB, innowacyjnym 360° NFC zapewniającym szybkie transfery danych oraz podwójnymi głośnikami stereo, ten smartfon wyróżnia się jako kompletny pakiet najnowocześniejszych funkcji.

Ceny i dostępność
Na start realme C67 (8/256) będzie można zakupić w wyjątkowej ofercie cenowej za 899 PLN. Telefon jest dostępny w sieci sklepów Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, Komputronik, x-kom, Max Elektro, Neonet, a także w Allegro sklep-realme.pl oraz na realmeshop.pl. Regularna cena realme C67 wyniesie 999 PLN.

Na start realme C67 (6/128) będzie można zakupić w wyjątkowej ofercie cenowej za 799 PLNTelefon jest dostępny w sieci sklepów online Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, Komputronik, x-kom, Max Elektro, Neonet, a także w Allegro sklep-realme.pl oraz na realmeshop.pl. Regularna cena realme C67 wyniesie 899 PLN.
realme C67 z procesorem Snapdragon 685 i aparatem 108 MP

realme C67 z procesorem Snapdragon 685 i aparatem 108 MP

realme C67 z procesorem Snapdragon 685 i aparatem 108 MP

realme C67 z procesorem Snapdragon 685 i aparatem 108 MP

realme C67 z procesorem Snapdragon 685 i aparatem 108 MP

źródło: Info Prasowe - realmy
 1. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  Papierowe parametry w porównaniu do ceny, są genialne. Nawet nie patrząc na niską cenę, sięgają nieśmiało w kierunku starszych flagowców. Szacowni. Gdzie jest haczyk? Jeden widać z daleka, to Chińczyk, ale to haczyk częsty. Nie zawsze oznacza krótkie wsparcie. To gdzie ten haczyk prawdziwy? 

 2. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  Przepraszam za post jeden pod drugim. Nieco przesadziłem. Procesor jednak słabszy niż intuicyjnie go odebrałem w pierwszym czytaniu. Ekran IPS, słabe pamięci... Jednak w swojej cenie nadal może być. Chyba. Poczekajmy na testy aparatu.

 3. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
  @kotin

  Na YouTube są już filmiki z testów... Stosunek do ceny bardzo dobry, ale bez fajerwerków... Po prostu dobry, prosty smartfon.

 4. Avatar nic wiadomość nic
  Z wyjątkową pamięcią RAM o pojemności 256 GB

  Że co kurna? Czytałeś tego niusa przed dodaniem Sławku?

  [b]@kotin[/t]
  Realme nie są złe. Fakt, nie wiadomo jak będzie ze wsparciem w niskich seriach (choć niedawno robili w tym porządek i to już chyba model "poliftowy"), ale 3 lata powinien wytrzymać. Sam mam 14-stkę w GT2 Pro, a zwykły Realme 8 dostał 13. Tylko ten wynik 330tys...czym tu się chwalić?

 5. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
  @djluke

  Nie odpowiadam za treść "techniczną" materiałów prasowych... Wycinam jakieś tam upiększacze opisowe, ale tutaj może chodzić o rodzaj użytej pamięci, a tego już namnożyło się trochę w technologiach, więc nie ruszam...Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelnik serwisu IN4.pl.