2017-10-06 13:41
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

uRage Morph i uRage Morphmouse2 evo

Obrazek uRage Morph i uRage Morphmouse2 evo

Bez względu na to, czy preferujesz gry traktujące o zombie (np. Plants vs. Zombie) czy science fiction (np. Starcraft), wybierając nowość uRage Morph możesz dobrać odpowiednią obudowę i dopasować wygląd myszy do charakteru gry. Jej kluczowe zalety to: sensor optyczny Avago pracujący z rozdzielczością równą 2400 DPI, pięć łatwo dostępnych programowalnych przycisków, zmiana wartości DPI za pomocą jednego kliknięcia oraz szybkość reakcji w grze. Z kolei dla wymagających firma Hama, producent linii uRage, przygotował futurystyczną mysz uRage Morphmouse2 evo., która podkręci precyzję rozgrywki aż do 7000 DPI.Dzisiaj zombie, jutro jeździec Apokalipsy
Mysz uRage Morph umożliwia zastosowanie pięć obudów, dostosowanych do różnorodnej tematyki gier. Do wyboru mamy Zombie, Sci-Fi, Magic, Apocalipse i Bloxx. Dzięki nim możemy wczuć się w klimat danego tytułu, a różnorodne podświetlenie LED sprawi, że obudowy wcielą się w nastrój akcji i nadadzą myszy niezwykle indywidualny wygląd. Morph może podobać się nie tylko ze względu na wymyślny design, ergonomiczny kształt dostosowany do długich sesji przy komputerze, ale przede wszystkim tym, co ma w swoim wnętrzu. Z kolei uRage Morphmouse2 evo. zaskoczy graczy rozbudowaną futurystyczną obudową pokrytą antypoślizgową powłoką, dostosowaną do potrzeb wymagających fanów gamingu. Urządzenie to pozwala także na dostosowanie swojej wielkości do naszych dłoni dzięki rozkładanym elementom obudowy.

Jaki Morph jest, każdy widzi
We wnętrzu uRage Morph można znaleźć całkiem pokaźny arsenał wyposażeniowy. Dla najwyższego poziomu precyzji zastosowano wspomniany sensor optyczny Avago o rozdzielczości 2400 DPI, a dla zachowania dłuższej żywotności producent wbudował zintegrowane przełączniki Ormon. W celu zwiększenia komfortu podczas dłuższych sesji gamingowych Morph posiada ergonomiczny kształt oraz teflonowe ślizgacze do płynnej gry. Mysz ma na pokładzie aż pięć łatwo dostępnych programowalnych przycisków oraz możliwość ustawienia DPI na poziomach: 600, 1200, 1800 oraz 2400. uRage Morph to mysz przewodowa, która działa z częstotliwością 1000 Hz.

W przypadku uRage Morphmouse2 evo. mamy do czynienia ze zintegrowanym sensorem optycznym o rozdzielczości 7000 DPI dla większej precyzji grania. Wartość DPI można dowolnie ustawić dzięki dedykowanemu oprogramowaniu, przy wsparciu odpowiednich przycisków. Przewód USB z oplotem zapobiegającym uszkodzeniom, pozwala myszy na działanie w częstotliwości 1000 Hz). Miłym akcentem estetycznym, który przydaje się bardzo podczas nocnych sesji z ulubionymi grami, jest podświetlenie diodami LED.

Myszy gamingowe z serii uRage Morph od firmy Hama to zupełna nowość na rynku. Premierowa prezentacja będzie miała miejsce na największych targach gier komputerowych w Polsce – Poznań Game Arena 2017. Cena modelu Morph to 69 PLN, natomiast Morphmouse2 evo. to wydatek rzędu 229 PLN.
uRage Morph i uRage Morphmouse2 evo

uRage Morph i uRage Morphmouse2 evo

uRage Morph i uRage Morphmouse2 evo

uRage Morph i uRage Morphmouse2 evo

Źródło: Info Prasowe / HAMAKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.