2009-07-29 18:08
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
3

Mysz Bluetooth - icon7 S450

Strona 1 - Wstęp

Moda na notebooki zyskuje na sile, bo i maszyny tego typu są coraz wydajniejsze a i ich poręczność i wygoda używania, przewyższa PC-ty niemal pod każdym względem. Kupując dziś laptopa, wydamy około 2500 – 3000 złotych, ale w zamian dostaniemy przynajmniej dwurdzeniowy procesor, dysk minimum 250 GB i całkiem niezły, zintegrowany układ graficzny, który pozwoli na chwile rozrywki przy starszych lub mniej wymagających grach. Do tego odpada nam zakup monitora, no i mobilny komputer jednym ruchem można zamknąć i schować go do szuflady (oszczędność miejsca). Ci którzy komputera używają głownie do pracy, rozglądać się będą również za netbookami, które również szturmem zdobywają światowy rynek. A wszystko to widzą producenci peryferyjnych urządzeń i myślą, jak tu wycisnąć trochę kasy dla siebie z tej hossy w świecie IT.
Na szczególną uwagę zasługują chyba myszy, które przy notebookach są wyjątkowo przydatne, bo dla wielu z nas praca z touchpadem nie jest zbyt komfortowa. Poręczność i precyzja komputerowego gryzonia, jest o wiele większa od czułej na dotyk palca płytki, więc wchodząc do oferty internetowych sklepów czy na Allegro, zaleje nas wielkość oferty tego typu produktów. Dostaniemy mychy optyczne, laserowe, kablowe, radiowe oraz coraz popularniejsze, choć droższe w zakupie, Bluetooth.
Dziś będę chciał Wam przybliżyć jeden z produktów mobilnych gryzoni, który korzysta właśnie z technologii Bluetooth. Będzie nim laserowy model S450 firmy icon7. Myszy tej firmy gościliśmy już w redakcji i okazały się na tyle ciekawą propozycją, że jeden z modeli, Z500 znalazł się w końcu u mnie. Do jego zakupu przekonała mnie wysoka jakość materiałów, dobra precyzja działania, siatkowy chwyt niepowodujący pocenia dłoni i ciekawie zaprojektowany, wygodny system przewijania stron (przyciski w pionie). Czy mobilna mysz S450 również przypadnie mi do gustu?

Opakowanie gryzonia, już tradycyjnie dla icon7, zaprojektowano przestrzennie, co oznacza że w specjalnie przygotowanym oknie, będziemy mogli dokładnie obejrzeć i przymierzyć się ręką, czy wielkość urządzenia będzie nam mniej więcej pasować.


Z tyłu opakowania otrzymujemy podstawowe informacje o produkcie, jak na przykład:
- czułość laserowego sensora – 800/1200/1600 DPI
- czterokierunkowy scroll
- ułatwienia w pracy z Windows Vista
- o programowanych przyciskach


Jeśli chcecie zdobyć więcej informacji o tym produkcje, rzućcie okiem na poniższe specyfikacje:


W zestawie otrzymamy:
- instrukcję obsługi myszy i instalacji oprogramowania (w tym po Polsku)
- płytę CD ze sterownikami i „Manualem”
- etui ochronne do transportu myszy

Strona 1 z 4 1234>>>