2009-04-18 09:07
Autor: cobex
7

Tuner Leadtek WinFast TV Pro 1680

Strona 1 - Wstęp

Karty TV marki „KWorld” które kilka ładnych lat temu kosztowały niewiele – jak na tamte czasy porównując do konkurencji, sprzedawały się jak świeże bułeczki, niestety miały dosyć spore problemy z kompatybilnością i oprogramowaniem. Mimo wszystko zdecydowanie podbiły rynek jako nowość. Do dzisiaj każde urządzenie tego typu, czy to karta wewnętrzna czy tuner zewnętrzny USB są oparte przeważnie na chipsetach Philipsa lub Conexanta.
Różnic w możliwościach urządzenia należy szukać pod kątem ilości gniazd (In-out) oraz przede wszystkim możliwości oprogramowania i jakości obrazu oraz dźwięku. WinFast 1680 eliminuje dyskomfort instalacji softu w systemie co zapewne jest jego niezaprzeczalną zaletą. O kompatybilności oprogramowania z systemem można oczywiście zapomnieć.
Dzisiaj tunery TV nie są tak popularne jak to było 5-6 lat temu, na pewno zainteresowanie spadło. Urządzenie które miałem okazję sprawdzić jest przystosowane do odbioru telewizji analogowej standardu PAL B/G, PAL I i PAL D/K. Jak sprawuje się w praktyce ? Myślę że potencjalnemu nabywcy moja recenzja nieco pomoże.
Strona 1 z 4 1234>>>