Archiwum wiadomości z dnia 2021-10-05
2021-10-05 19:10
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

Genesis Carbon 700

Obrazek Genesis Carbon 700

Podkładki z serii Genesis Carbon 700 debiutują w dwóch rozmiarach. Model 700 XL ma wymiary 450 x 400 mm, podczas gdy wariant 700 Maxi jest niemal dwukrotnie większy i ma powierzchnię 900 x 420 mm. Oba akcesoria oferują gładką powierzchnię typu “speed”, którą wykonano z Cordury. Jest ona wyjątkowo odporną na przetarcia, przez co nabywcy mogą liczyć na płynny ślizg i trwałość na długie lata. Wierzchnia warstwa podkładek pod mysz Genesis Carbon 700 XL i 700 Maxi jest wodoodporna. Producent zdecydował się na obszycie krawędzi, aby nie strzępiły się one wraz z biegiem czasu.

Źródło: Info Prasowe / EntryMedia czytaj więcej...
2021-10-05 15:50
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

techbite SmartBoard 10 LTE

Obrazek techbite SmartBoard 10 LTE

Polski producent urządzeń mobilnych oraz elektroniki użytkowej, firma mPTech wprowadza do oferty pierwszy tablet z klawiaturą: techbite SmartBoard 10 LTE. Trafi do sprzedaży już 5 października. Do tej pory należąca do mPTech marka techbite oferowała głównie laptopy dedykowane do pracy i nauki. Rozszerzenie portfolio produktów o tablet to kolejna propozycja dla osób szukających wygodnego, nowoczesnego urządzenia w przystępnej cenie. techbite SmartBoard 10 LTE to elegancka propozycja dla osób, które chcą połączyć funkcjonalność tabletu z komfortem pracy na notebooku. Dzięki zamontowanej w etui klawiaturze z dużym touchpadem urządzenie umożliwia stworzenie komfortowego „home-office” w każdych warunkach. Etui posiada praktyczną nóżkę, która pozwala na ustawienie 10-calowego, dotykowego ekranu HD (1280 x 800 pikseli) pod wygodnym do pracy kątem. Zastosowanie technologii In-Plane Switching, gwarantuje szeroki kąt widzenia oraz zapewnia żywe kolory.

Źródło: Info Prasowe / mPTech czytaj więcej...
2021-10-05 15:31
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Icy Dock ToughArmor MB873MP-B - solidna obudowa dla 8 dysków

Obrazek Icy Dock ToughArmor MB873MP-B - solidna obudowa dla 8 dysków

ToughArmor MB873MP-B to zajmująca jeden slot 5,25" stacja dokująca o wzmocnionej konstrukcji obsługująca do ośmiu dysków M.2 NVMe SSD. Dzięki wykorzystaniu ośmiu złącz SFF-8612 wspiera ona prędkości zgodne ze standardem PCIe 4.0 64 Gb/s. Zastosowanie tacek na dyski M.2 SSD umożliwia bezpieczną instalację nośników bez konieczności używania narzędzi. ToughArmor MB873MP-B wyposażony został również w podwójny wentylator 40x20mm dbający o odprowadzanie nadmiernego ciepła z pracujących dysków. Obsługa aż ośmiu dysków w pojedynczej zatoce 5.25" umożliwia osiągnięcie wyjątkowo wysokiego zagęszczenia danych w systemach o ograniczonych gabarytach, takich jak kompaktowe serwery, stacje robocze czy komputery PC.

Źródło: Info Prasowe / AMD czytaj więcej...
2021-10-05 15:12
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

DRAM Market Share 2020 - Kingston największym dostawcą DRAM

Obrazek DRAM Market Share 2020 - Kingston największym dostawcą DRAM

Kingston Technology ogłosił dzisiaj, że w najnowszym rankingu według przychodów opracowanym przez analityków z firmy TrendForce (dawniej DRAMeXchange), został uznany za największego zewnętrznego dostawcę modułów DRAM na świecie. Z badania wynika, że Kingston utrzymuje się na najwyższej pozycji i ma wg szacunków udział w rynku na poziomie 78,02% przy przychodach w wysokości 13.2 mld USD. Oznacza to wzrost przychodów o 2.03% rok do roku. Najnowszy ranking to zarazem 18. doroczne zestawienie z rzędu, w którym TrendForce przyznał firmie Kingston pierwszą pozycję.

Źródło: Info Prasowe / Kingston czytaj więcej...