Archiwum wiadomości z dnia 2022-01-28
2022-01-28 17:10
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Genesis THOR 400 RGB - Nowoczesny Mechanik

Obrazek Genesis THOR 400 RGB - Nowoczesny Mechanik

Dawno nie było u nas nic o klawiaturach, więc chętnie przyjąłem propozycję bliższego przyjrzenia się mechanicznemu projektowi marki Genesis, która dość mocno odświeżyła swoją ofertę komputerowych akcesoriów. Tym razem trafił do mnie model THOR 400 RGB oparty na przełącznikach Kailh RED, a więc skierowanych dla graczy.

Źródło: Klinika IN4 czytaj więcej...
2022-01-28 12:07
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Predator gra z WOŚP - licytacja PC oraz pojedynku z Błachowiczem

Obrazek Predator gra z WOŚP - licytacja PC oraz pojedynku z Błachowiczem

Najmocniejszy komputer gamingowy Predator 9000 z autografem Jana Błachowicza został właśnie wystawiony na aukcji 30. Finału WOŚP. Dodatkowo zwycięzca licytacji rozegra z Mistrzem MMA pojedynek w wybraną wspólnie grę. To najszybsza maszyna kiedykolwiek biorąca udział w aukcjach Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Gamingowy tytan firmy Acer to Predator 9000 wyposażony w ekstremalny procesor Intel Core i9-10980XE Extreme Edition, grafikę GeForce RTX 3090 oraz 128 GB pamięci DDR4. Darczyńcami są firmy: Acer oraz IntelPolska, a Jan Błachowicz włączy się do gry poprzez bezpośredni pojedynek 1:1 ze zwycięzcą licytacji. To licytujący będzie mógł zaproponować grę do przeprowadzenia pojedynku i spróbować pokonać naszego Mistrza.

Źródło: Info Prasowe / Acer czytaj więcej...
2022-01-28 11:48
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Nokia Core Networks wybiera procesory AMD EPYC

Obrazek Nokia Core Networks wybiera procesory AMD EPYC

Firma Nokia właśnie ogłosiła, że wybrała 3 generacji procesory AMD EPYC dla swoich serwerów napędzających chmurę Nokia Cloud. Wybór ten potwierdza przydatność platformy AMD EPYC w sektorze telekomunikacyjnym i 5G z uwagi na dużą liczbę rdzeni i niskie zużycie energii, które pozwalają łatwiej spełnić cele efektywnościowe w branży. Nokia celuje w aż 40-procentowe obniżenie zużycia energii serwerów, które będą realizowały zadania Nokia Core. Dostawcy usług komunikacyjnych (CSP) będą mogli kupić maszyny z procesorami AMD EPYC bezpośrednio od firmy Nokia jak i innych dostawców, gdy wejdą do sprzedaży w pierwszej połowie 2022 roku.

Źródło: Info Prasowe / AMD czytaj więcej...