ASUS Republic of Gamers x ACRONYM
ASUS Republic of Gamers (ROG) przedstawia drugi projekt w ramach trwającej współpracy z ACRONYM, czołową marką produkującą odzież o tematyce technologicznej. To ROG Flow Z13-ACRNM RMT02 - łączący świat mody, sztuki, technologii, Web3 i gier w wydajnym tablecie. Urządzenie, które będzie dostępne w sprzedaży od 3 kwietnia 2023 roku, charakteryzuje się doskonałą specyfikacją, w tym procesorem Intel Core i9-13900H oraz mobilną kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 4070. Ogromna moc obliczeniowa drzemiąca w urządzeniu wielkości tabletu, została zamknięta w niezwykłej aluminiowej obudowie, zapewniającej sztywność sprzętu.
Źródło: Info Prasowe / ASUS czytaj więcej...Premiera serii Redmi Note 12
Xiaomi ogłosiło polską premierę serii Redmi Note 12 pod hasłem „Wyraź siebie”. Popularna linia smartfonów obejmuje cztery urządzenia: Redmi Note 12 Pro+ 5G, Redmi Note 12 Pro 5G, Redmi Note 12 5G oraz Redmi Note 12. Opierając się na sukcesie ubiegłorocznej serii Redmi Note 11, rodzina Redmi Note 12 zapewnia użytkownikom wszystkie potrzebne funkcje, udoskonalone względem poprzedniej serii. Ulepszenia objęły system aparatów, żywotność baterii, szybkość ładowania i przyjazny dla użytkownika design, a wszystko to oferowane jest w wyjątkowej cenie.
Źródło: Info Prasowe / realme czytaj więcej...Nigeryjski haker został skazany na cztery lata więzienia
Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych ogłosił, że skazał Nigeryjczyka na karę czterech lat więzienia za udział w grupie cyberprzestępczej. Haker przez ponad pięć lat atakował firmy i internautów na całym świecie. 31-letni Solomon Ekunke Okpe z Lagos był członkiem gangu, który planował i przeprowadzał wiele rodzajów cyberataków, odpowiadał między innymi za nadużycia biznesowej poczty e-mail (BEC), oszustwa związane z romansami, oszustwa związane z pracą zdalną w latach 2011-2017. Obierając za cel niczego niepodejrzewających internautów, a także banki i firmy w Stanach Zjednoczonych i innych krajach, Okpe i jego współpracownicy mieli zamiar spowodować „straty przekraczające milion dolarów”.
Źródło: Info Prasowe / Bitdefender czytaj więcej...


