Forum > Software > Netflix tnie - dlaczego?

Strona 2 z 2 <<<12
skocz

Lasica

  • Lasica
  • wiadomość Użytkownik

  • 6720 wypowiedzi

Wysłane 2017-09-20 21:04

@Netman

Mi chodzi o Tablet na Atomie, nie o komp z podpisu.

@straszny

Kodek do YT, a co z całą resztą?

ZX Spectrum + Commodore 64 + ZX Spectrum 2+ + Amiga 600 + Microsoft Surface Pro GO2/X + Asus ROG Strix G513QY + Asus ROG Ally

straszny

Wysłane 2017-09-21 20:20

@Lasica
właśnie szukam podstawy prawnej, dlaczego do reszty w systemie MS nie może być kodeków H.264 do innych programów.... 

Asus GL752VW (i7-6700HQ 2.6GHz, 32GB RAM, SSD: SanDisk Ultra 960GB, GPU: GTX960M). Apple iPad Pro 12.9 128GB Wifi+LTE. Apple iPhone X 256GB.

kotin

Wysłane 2017-09-21 21:34 , Edytowane 2017-09-21 21:41

Znalazłem opis osiągania różnych rozdzielczości z Netfliksa na różnych przeglądarkach:
Rozdzielczość:
[ul]
[li]Google Chrome do 720p[/li]
[li]Internet Explorer do 1080p[/li]
[li]Microsoft Edge do 4K*[/li]
[li]Mozilla Firefox do 720p[/li]
[li]Opera do 720p[/li]
[li]Safari do 1080p w systemie Mac OS X 10.10.3 lub nowszym[/li]
(*wymaga między innymi procesora 7. generacji Intel Core...)Cytat za: [LINK] Polecana jest też instalacja wtyczki Silverlight - [LINK][/ul]

i5-14600 KF / be quiet! Pure Base 500DX Black / ENDORFY Fortis 5 Black ARGB 140mm / MSI PRO B760-P DDR4 II / RAM 2x16 GB 3600MHz / liczne SSD / Inno3D GeForce RTX 4070 Twin X2 12GB / SB X AE-5 PLUS / be quiet! Pure Power 13 M 750W 80 Plus Gold / MSI Optix 2560 x 1080 / Logitech X230 / Win 11Pro

Natan

Wysłane 2017-09-22 01:14

dodam tylko ze to raczej o h.265 chodzi (nie h.264)

Netman

  • Netman
  • wiadomość Użytkownik

  • 6787 wypowiedzi

Wysłane 2017-09-22 20:20

h.265 jest tylko w materiale 4k.

i7 6700k, G.Skill 16GB 3000Mhz, Asus GTX970 DirectCu II Strix, SSD Samsung 256GB, Gigabyte GA-Z170-HD3P, Xonar XD, Dell U2715h ۻۻ Galaxy Tab S ۻۻ Galaxy S8 ۻۻ
Strona 2 z 2 <<<12
skocz

Kto jest online: 0 użytkowników, 200 gości