@Netman
Mi chodzi o Tablet na Atomie, nie o komp z podpisu.
@straszny
Kodek do YT, a co z całą resztą?
Forum > Software > Netflix tnie - dlaczego?
Wysłane 2017-09-21 21:34 , Edytowane 2017-09-21 21:41
Znalazłem opis osiągania różnych rozdzielczości z Netfliksa na różnych przeglądarkach:
Rozdzielczość:
[ul]
[li]Google Chrome do 720p[/li]
[li]Internet Explorer do 1080p[/li]
[li]Microsoft Edge do 4K*[/li]
[li]Mozilla Firefox do 720p[/li]
[li]Opera do 720p[/li]
[li]Safari do 1080p w systemie Mac OS X 10.10.3 lub nowszym[/li]
(*wymaga między innymi procesora 7. generacji Intel Core...)Cytat za: [LINK] Polecana jest też instalacja wtyczki Silverlight - [LINK][/ul]
i5-14600 KF / be quiet! Pure Base 500DX Black / ENDORFY Fortis 5 Black ARGB 140mm / MSI PRO B760-P DDR4 II / RAM 2x16 GB 3600MHz / liczne SSD / Inno3D GeForce RTX 4070 Twin X2 12GB / SB X AE-5 PLUS / be quiet! Pure Power 13 M 750W 80 Plus Gold / MSI Optix 2560 x 1080 / Logitech X230 / Win 11Pro
Kto jest online: 0 użytkowników, 232 gości












