Co odkopał! :D
Ale pierwsze zdjęcie, to z ręką, normalnie niesamowite! Ma w sobie to "coś", chociaż nie wiem co to jest :D
Forum > Tematy dowolne > Trochę pięknych, młodych pań... czyli Gimmickz fotografuje ;)
Wysłane 2015-09-15 16:34

OCZYWIŚCIE ZAPRASZAM PO WIĘCEJ NA FEJSBUKI ![]()
Gimmickz Photography
All the small things... 2500k, ASRock Extreme4 Z68, 16GB DDR3, Samsung 830 128 GB itd... & iPhone 6s 64GB
Wysłane 2016-05-13 07:36 , Edytowane 2016-05-13 13:29
Przestańcie Go tak chwalić, bo w życiu na zlot nie przyjedzie. ![]()
Z zadartym nosem do samochodu nie trafi. ![]()
EDIT No pewnie że są fantastyczne.
i5-14600 KF / be quiet! Pure Base 500DX Black / ENDORFY Fortis 5 Black ARGB 140mm / MSI PRO B760-P DDR4 II / RAM 2x16 GB 3600MHz / liczne SSD / Inno3D GeForce RTX 4070 Twin X2 12GB / SB X AE-5 PLUS / be quiet! Pure Power 13 M 750W 80 Plus Gold / MSI Optix 2560 x 1080 / Logitech X230 / Win 11Pro
Wysłane 2016-05-13 21:36
Aj jaj jaj.....
Cóż należy powiedzieć: efekty wizualne boskie...
Phenom II X4 965 @ 3,8 GHz; SilentiumPC Spartan; Asus M4A87TD; 2*4 GB GoodRam 1333MHz; Samsung 840EVO 120GB; Samsung 500GB F3; Barracuda 250GB; Gigabyte GTX460 768MB @ 825/2140; OCZ StealthXStream2 600W; CoolerMaster Elite 333+SilentiumPC Sigma EVO 120mm; win10; LG m228wa
pozdro :)
Kto jest online: 0 użytkowników, 194 gości























