2021-10-08 17:23
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
6

AGON AG493UCX - czyli kolejne 49-cali w ’’bananie’’

Obrazek AGON AG493UCX - czyli kolejne 49-cali w ’’bananie’’

AGON to submarka należąca do firmy AOC, a mało kto wie, że AOC, to z kolei marka ściśle współpracująca z... Philipsem, a dokładnie z jego licencjobiorcą, spółką MMD. Trochę to zawiłe, ale często znani producenci sprzętu komputerowego, tworzą submarki, którym przypisują określony rynek lub grupę odbiorców. I tak na przykład ASUS ma swoje produkty ROG (Republic of Gamers), Kingston stworzył HyperX, a ADATA również dla dla graczy, otworzyła serię XPG. Tutaj jest podobnie i AOC postanowiło wyodrębnić logo, które ma kojarzyć się z grupą ortodoksyjnie grającą w gry komputerowe.

Źródło: Klinika IN4 czytaj więcej...
 1. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  Matko jakie to wielkie :-O

 2. Avatar nic wiadomość nic
  @NetCop

  Jak dwa tak samo zagięte 27" monitory postawione koło siebie, a nawet 1-2cm węższe w zależności jakie miałyby boczne ramki.

  I jeśli komuś taki czarny słupek po środku nie będzie specjalnie przeszkadzał to takie 2 monitorki można mieć za mniej niż pół ceny tego o tutaj.

 3. Avatar nic wiadomość nic
  PS.

  on nie ma ramek tylko z wyglądu, tzn powłoka jest "bezramkowa z trzech stron", a jak się przyjrzeć to są pasy na centymetr spokojnie. Dla mnie to takie oszustwo jest, bo bezramkowość występuje tylko na wyłączonym monitorze, a jeśli ktoś chce taki oglądać to niech sobie kupi zepsuty - będzie tańszy.

 4. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
  @djluke

  Masz jak zwykle rację, ale monitor po prostu robi wrażenie. Olbrzym. \"\spoko\"

 5. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  Do domowego studia i obsługi DAW jak znalazł :-)

 6. Avatar nic wiadomość nic
   

  ja kupiłem 2 mc temu samsunga 49 cali g9 proporcje te same ale odświeżanie 240 herców przy reakcji matrycy 1 nanosekunda

  i dałem ....

  5700, a widziałem już w promocjach po 5400 zł

  więc chyba lepiej kupić "znaną markę" ?

  a i też pykam w wot, przy full detalach i wszystkich paskach przesuniętych na prawo mam +/- 150 klatek, na radku 3080Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.