2024-06-24 22:27
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

AGON by AOC przedstawia monitor C27G4ZXEK

Obrazek AGON by AOC przedstawia monitor C27G4ZXEK

Marka AGON by AOC przedstawia AOC GAMING C27G4ZXE. Jest to zakrzywiony, 27-calowy monitor Full HD z odświeżaniem ekranu na poziomie 280 Hz. Rozszerza on ofertę debiutującej w tym roku serii G4. Charakteryzują ją smukłe, a zarazem kanciaste konstrukcje, inspirowane myśliwcami wykorzystującymi technologię stealth. Ekran AOC GAMING C27G4ZXE wyświetla obraz o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080), a jego lekkie zakrzywienie 1500R naśladuje naturalną krzywiznę ludzkiego oka. Częstotliwość odświeżania 280 Hz powinna zadowolić graczy lubiących tytuły nastawione na rywalizację. Urządzenie osiąga czas reakcji matrycy GtG 1 ms oraz 0.3 ms MPRT i charakteyzuje się zminimalizowanym efektem smużenia oraz rozmycia ruchu.Dodatkowo pomaga w tym tryb MBR (Motion Blur Reduction), wykorzystujący podświetlenie stroboskopowe. Dzięki wstawianiu co drugiej czarnej klatki między właściwy obraz, wrażenie ostrości i płynności obrazu jest dodatkowo spotęgowane.

Wsparcie HDR10 i Adaptive-Sync
Monitor wyposażono w panel Fast VA o wysokim kontraście 4000:1, który zapewnia głęboką czerń i żywe kolory. Dzięki obsłudze sygnału HDR10, urządzenie może wyświetlać szeroki zakres tonalny barw, wydobywając więcej detali z ciemnych, jak i jasnych scen. W celu wyeliminowania efektu rwania obrazu, AOC GAMING C27G4ZXE obsługuje technologię Adaptive-Sync. Synchronizuje ona częstotliwość odświeżania monitora z ilością klatek na sekundę, które wyświetla karta graficzna.

Konstrukcja przypominająca samolot z technologią stealth
C27G4ZXE charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem z szaro-czarną kolorystyką, która powinna wpasować się w większość stanowisk gamingowych. Wąskie ramki monitora i ostre linie obudowy wyglądem przypominają nowoczesny samolot bojowy. Podstawa wyświetlacza nie zajmuje dużo miejsca na biurku, lecz jednocześnie zapewnia stabilność. Kompatybilność z mocowaniem VESA 100x100 sprawia, że nowy model AOC można zamontować na ramionach dla monitorów.

Cena i dostępność
AOC GAMING C27G4ZXE wejdzie do sprzedaży w lipcu w sugerowanej cenie detalicznej 989 PLN. Monitor objęty jest 3-letnią gwarancją producenta.
AGON by AOC przedstawia monitor C27G4ZXEK

AGON by AOC przedstawia monitor C27G4ZXEK

AGON by AOC przedstawia monitor C27G4ZXEK

AGON by AOC przedstawia monitor C27G4ZXEK

AGON by AOC przedstawia monitor C27G4ZXEK

źródło: Info Prasowe - AOC
  1. Avatar nic wiadomość nic
    ...

    co to za usuwanie komentarzy ? Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelnik serwisu IN4.pl.