2019-09-05 12:27
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Acer - stanowisko dla graczy Predator Thronos

Obrazek Acer - stanowisko dla graczy Predator Thronos

Predator Thronos Air, najnowszy fotel gamingowy marki Acer, to znakomite rozwiązanie dla entuzjastów gier. Jego stalowa konstrukcja obejmuje fotel, modułowy pulpit i ramię do zamocowania monitora. Gracz zasiada więc w komfortowym i zamykanym „kokpicie". Fotel można ustawić pod różnymi kątami (130 stopni w kabinie i 180 stopni na zewnątrz), aby uzyskać maksimum komfortu. Oferuje nawet funkcję masażu, dzięki której można się zrelaksować po wyczerpujących rozgrywkach. Na ramieniu do zamocowania monitora pozwala zamontować maksymalnie trzy wyświetlacze; można je ręcznie podnosić i opuszczać za pomocą uchwytu umieszczonego w dogodnym miejscu, tuż pod podstawą środkowego monitora.Nad środkowym monitorem można też ustawić kamerę, co ułatwia prowadzenie transmisji na żywo w serwisach YouTube, Twitch czy Mixer.

Za fotelem znajduje się platforma, na której można ustawić komputer stacjonarny do gier, a przemyślany system prowadzenia kabli gwarantuje, że nie przeszkadzają one w korzystaniu z całego rozwiązania. Firma Acer oferuje ponadto wiele opcji niestandardowych i ulepszeń, takich jak stabilizator siedziska zapobiegający poruszaniu się fotela podczas gry, uchwyt na kubek, uchwyt na zestaw słuchawkowy, koncentrator USB czy kamera.

Dostępność w Polsce oraz cena Predator Thronos Air zostanie podana w późniejszym terminie.
Acer - stanowisko dla graczy Predator Thronos

Acer - stanowisko dla graczy Predator Thronos

Źródło: Info Prasowe / AcerKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.