2020-09-07 17:23
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

Acer Spin 7 z procesorem Snapdragon 8cx drugiej generacji

Obrazek Acer Spin 7 z procesorem Snapdragon 8cx drugiej generacji

To pierwszy notebook marki Acer, który posiada procesor Qualcomm Snapdragon 8cx drugiej generacji oraz obsługuje zarówno częstotliwości 5G mmWave, jak i agregację fal milimetrowych sub-6. Jego bateria wytrzymuje do 24 godzin pracy, a dzięki konwertowalnej konstrukcji można obracać go o 360 stopni i dostosowywać jego ustawienie do własnych preferencji. Oto nowy Acer Spin 7. Najnowszy konwertowalny notebook zaprezentowany przez markę Acer różni się od wcześniejszych modeli z serii Spin, które również wykorzystują oprogramowanie Windows 10. Ten model został wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 8cx drugiej generacji, dzięki któremu nowy Acer Spin 7 może działać nawet do 24 godzin bez podłączania do prądu.Nowa konstrukcja posiada także modem Qualcomm X55 5G, który obsługuje zarówno 5G mmWave, jak i agregację fal milimetrowych sub-6. To sprawia, że użytkownicy mogą korzystać z najszybszych możliwych prędkości internetu 5G.

Obudowa notebooka Acer Spin 7 została wykonana ze stopu magnezu i aluminium, dlatego waży on zaledwie 1.4 kg i ma tylko 15,9 cm grubości. Konstrukcja jest wyposażona w zawiasy i jest w pełni konwertowalna - można korzystać z niej w trybie notebooka, tabletu, czy też namiotu, ułatwiającego wyświetlanie prezentacji. Wielofunkcyjność zapewnia również Acer Active Stylus, czyli rysik o 4096 poziomach czułości na nacisk, wykorzystujący technologię Wacom AES 1.0.

Najnowszy notebook marki Acer został wyposażony w 14-calowy ekran pokryty szkłem Corning Gorilla Glass oraz powłoką antybakteryjną zawierającą jony srebra. Jego wyświetlacz został oparty o matrycę IPS, prezentuje obraz w rozdzielczości FullHD. Obejmuje on 100 proc. barw sRGB, gwarantując żywe i ostre kolory. Wrażenia dźwięku przestrzennego zapewnia natomiast zintegrowana technologia audio Qualcomm Aqstic. To wszystko sprawia, że Acer Spin 7 sprawdzi się nie tylko w podróży.

Informacje o cenie i dostępności w Polsce najnowszej konfiguracji notebooka Acer Spin 7, będą dostępne wkrótce.
Acer Spin 7 z procesorem Snapdragon 8cx drugiej generacji

Acer Spin 7 z procesorem Snapdragon 8cx drugiej generacji

Acer Spin 7 z procesorem Snapdragon 8cx drugiej generacji

Acer Spin 7 z procesorem Snapdragon 8cx drugiej generacji

Acer Spin 7 z procesorem Snapdragon 8cx drugiej generacji

Źródło: Info Prasowe / Acer
  1. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
     

    Największą zaletą Windowsów, (choć są też ludzie, którzy twierdzą że Windowsy zalet nie mają), jest bogata paleta programów, kompatybilnych z tym systemem. O ile grę można zastąpić inną i korzystać ze smakiem z innego systemu, to są programy profesjonalne dostępne tylko na Windowsy. Oczywiście mowa tu o wersji x86-64 tego systemu. Wersja ARM właśnie na naszych oczach tej najważniejszej przewagi się pozbawia. Wiem. Wiele z tych programów w Windowsie na ARM można emulować, podobno z niewielką stratą wydajności, ale... \"\hmmm\"Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.