2023-01-17 17:05
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

CORSAIR wprowadza do oferty fotel dla graczy TC100 RELAXED

Obrazek CORSAIR wprowadza do oferty fotel dla graczy TC100 RELAXED

Firma CORSAIR zapowiedziała dziś najświeższy model z rosnącej oferty foteli dla graczy. CORSAIR TC100 RELAXED z nowej serii RELAXED wyróżnia się szerszym siedziskiem i ergonomicznymi punktami podparcia umożliwiającymi wielogodzinne komfortowe siedzenie. Jest dostępny z tapicerką materiałową lub z miękkiej sztucznej skóry w stylu nawiązującym do wyścigów samochodowych. TC100 RELAXED ma obszerne siedzisko o komfortowej szerokości 375 mm i zapewnia podparcie całego ciała zarówno podczas pochylenia do przodu w trakcie intensywnych walk, jak i po odchyleniu do tyłu po zwycięstwie. Oba warianty z wykończeniem materiałowym lub ze sztucznej skóry mają regulowaną poduszkę pod lędźwie z gęstej pianki i zdejmowaną poduszkę pod kark z pianki zapamiętującej kształt, która pomaga w zachowaniu zdrowej postawy podczas gry.Główną zaletą fotela TC100 RELAXED jest możliwość jego regulacji, począwszy od stalowego podnośnika pneumatycznego klasy 4 umożliwiającego ustawianie wysokości w zakresie 100 mm. Aby się komfortowo rozsiąść, można odchylić oparcie w zakresie 90–150°. Podłokietniki fotela TC100 RELAXED można regulować w czterech kierunkach: w górę lub dół oraz w prawo lub lewo, aby uzyskać idealne położenie podparcia ramion. W fotelu TC100 RELAXED można zasiąść już po paru minutach montażu i jest to doskonały wybór dla graczy wymagających zarówno szerszego siedziska, jak i bezkompromisowego stylu.

Dostępność i gwarancja
Fotel dla graczy CORSAIR TC100 RELAXED, jest już dostępny w sprzedaży w sklepie internetowym firmy CORSAIR oraz w światowej sieci autoryzowanych sprzedawców detalicznych i dystrybutorów firmy CORSAIR. Produkt jest objęty dwuletnią gwarancją oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną firmy CORSAIR.

CORSAIR wprowadza do oferty fotel dla graczy TC100 RELAXED

CORSAIR wprowadza do oferty fotel dla graczy TC100 RELAXED

CORSAIR wprowadza do oferty fotel dla graczy TC100 RELAXED

Źródło: Info Prasowe / CorsairKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.