2020-06-24 12:22
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

CREATIVE BT-W3

Obrazek CREATIVE BT-W3

Creative Technlogy ogłosił dzisiaj wprowadzenie na rynek nowego nadajnika audio Creative BT-W3, który obsługuje łączność Bluetooth 5.0 i wysokiej jakości kodeki audio, takie jak aptX Low Latency i aptX HD, które zapewniają lepszą jakość dźwięku dla gier, filmów, muzyki i komunikacji głosowej. Creative BT-W3 dodatkowo w zestawie dostał świetnej jakości mikrofon analogowy 3.5 mm do obsługi komunikacji głosowej. Ponadto użytkownicy mogą teraz płynnie i wygodnie wykonywać połączenia bezprzewodowe dzięki dodatkowej funkcji HFP. Creative BT-W3 to przenośny nadajnik audio Bluetooth wyposażony w najnowszą wersję technologii Bluetooth, 5.0, oraz zaawansowane kodeki audio takie jak: aptX LL i aptX HD.Dzięki prostej funkcji plug-and-play możesz szybko cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem Bluetooth na swoim PS4, Nintendo Switch, na PC lub Mac.

ażdy kodek obsługiwany przez Creative BT-W3 ma swoją mocną stronę i nadaje się do różnych zastosowań - aptX LL jest niezbędny do grania bez opóźnień, a aptX HD jest idealny do odtwarzania muzyki. Za pomocą lampki kontrolnej i przycisku wyboru kodeka możesz łatwo stwierdzić, którego kodeka używasz, i bez problemu przełączać odpowiedni kodek do swojego zastosowania. Creative BT-W3 działa z większością słuchawek Bluetooth, ale to jakie kodeki są dostępne dla użytkownika jest uzależnione od tego, które są obsługiwane przez jego słuchawki - oznacza to, że potrzebujesz pary słuchawek, które obsługują aptX LL, aby korzystać z tego kodeka w połączeniu z Creative BT-W3.

• SBC - Podstawowy kodek przesyłania strumieniowego audio Bluetooth,
• aptX - Wydajna technologia transmisji bitów, która pozwala cieszyć się lepszą jakością odsłuchu niż SBC,
• aptX Low Latency - Eliminuje problem synchronizacji ruchu warg w grach wideo i grach z opóźnieniem 40 ms, co zapewnia zsynchronizowany dźwięk wysokiej jakości i przyjemną rozrywkę,
• aptX HD - Ulepszony kodek zoptymalizowany pod kątem dźwięku wysokiej rozdzielczości, zapewniający najlepsze wrażenia muzyczne z niższym współczynnikiem zawartości harmonicznych (THD) i artefaktami audio.

Ciesz się wysokiej jakości komunikacją głosową dzięki dołączonemu mikrofonowi analogowemu i wysokiej jakości dźwiękowi stereo w słuchawkach Bluetooth z obsługą aptX lub skorzystaj z wbudowanego profilu zestawu głośnomówiącego (HFP) do wygodnej komunikacji w domu / biurze z zestawem słuchawkowym Bluetooth (HFP (Hands-free Profile) - prowadzenie rozmów przez telefon/obsługa telefonu w trybie zestawu głośnomówiącego).

Creative BT-W3 jest wyposażony jest w najnowszy standard Bluetooth 5.0 o zoptymalizowanej wydajności, obsługujący zasięg nawet do 30m, zapewniając przy tym swobodę bezprzewodową w zakresie większej przestrzeni. Bez potrzeby instalacji sterowników, za pomocą plug-and-play z funkcją automatycznego połączenia! Wystarczy podłączyć Creative BT-W3 do komputera PC, Mac, PS4 lub Nintendo Switch, aby cieszyć się bezprzewodową transmisją strumieniową z ulubionymi głośnikami lub słuchawkami Bluetooth!

Nadajnik Creative BT-W3 jest zasilany za pośrednictwem połączenia USB-C i pobiera niewielką ilość prądu z urządzenia, do którego jest podłączony. Tak długo, jak jest podłączony, zawsze będzie włączony. Jest całkowicie pozbawiony baterii, więc nie musisz się martwić o ładowanie kolejnego urządzenia!

Kontrolki LED dla funkcji i kodeków
Biała – aptX Low Latency,
Zółta – aptX HD,
Zielona – aptX,
Niebieska – SBC,
Czerwona – funkcja HFP.

Cena nadajnika Creative BT-W3 to 179 PLN. Zakupu możecie dokonać na stronie Creative.


CREATIVE BT-W3

CREATIVE BT-W3

CREATIVE BT-W3

CREATIVE BT-W3

Źródło: Info Prasowe / Creative
  1. Avatar nic wiadomość nic
     

    Ciekawe czy będzie można w końcu używać słuchawek z mikrofonem bt w csgo do gadania ...Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.