2020-10-27 10:02
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Call of Duty: Black Ops Cold War – Oficjalny zwiastun premierowy

Obrazek Call of Duty: Black Ops Cold War – Oficjalny zwiastun premierowy

Już dziś możecie obejrzeć oficjalny zwiastun premierowy gry Call of Duty: Black Ops Cold War. Rok 1981. Moment kulminacyjny zimnej wojny. Światowe mocarstwa walczą o dominację, a na horyzoncie majaczy nieznane zagrożenie. W Call of Duty: Black Ops Cold War gracze wezmą udział w tajnych operacjach, tocząc bitwy, które oficjalnie nigdy się nie odbyły, by powstrzymać spisek powstający od dekad. Czeka cię niesamowita kampania, w której bohaterowie Black Ops – Alex Mason, Frank Woods i Jason Hudson – łączą siły z zupełnie nowymi postaciami, by powstrzymać tajemniczego wroga, znanego jako Perseus.W nowym trybie wieloosobowym Black Ops zwiedzisz różne zakątki świata, poczynając od pustyń Angoli, aż po Morze Czarne, tocząc międzygeneracyjne i międzyplatformowe walki 6 na 6, 12 na 12 i oddziałowe starcia dla 40 graczy.

Zupełnie nowa przygoda kooperacyjna czeka na ciebie i twój oddział w trybie Zombie, w pierwszym epizodzie historii Mrocznego Eteru: Die Maschine. Jako członek wspieranej przez CIA organizacji Requiem poznasz tajemnice eksperymentu z czasów II wojny światowej, który może zagrozić porządkowi świata.

Gra zadebiutuje 13 listopada 2020.


Call of Duty: Black Ops Cold War – Oficjalny zwiastun premierowy

Call of Duty: Black Ops Cold War – Oficjalny zwiastun premierowy

Źródło: Info Prasowe / ActivisionKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.