2017-08-07 18:17
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Cooler Master - MasterKeys z nowymi klawiszami

Obrazek Cooler Master - MasterKeys z nowymi klawiszami

Cooler Master nadal rozwija klawiatury MasterKeys, konsekwentnie poszerzając ofertę o kolejne wersje swojej sztandarowej serii. Tym razem przyszła kolej na MasterKeys PBT. Nowy wariant klawiatury MasterKeys posiada specjalne klawisze PBT, znacznie grubsze niż zwykłe nakładki ABS. Dzięki temu przyciski mają być wytrzymałe i dawać poczucie sprężystości, będąc przy tym tylko minimalnie wygładzone i nie zużywające się zbyt szybko. Pod przyciskami znajduje się z kolei to, co w klawiaturze najważniejsze: przełączniki Cherry MX. Produkt Cooler Mastera dostępny jest w kilku najpopularniejszych wariantach switchów: red, blue, brown, silver i green. Prócz tego przełączniki mogą się pochwalić wytrzymałością do 50 mln kliknięć.Tak, jak w przypadku wszystkich mechaników z serii MasterKeys, wersja PBT nie wymaga dodatkowego oprogramowania, a wszystkie zmiany można wprowadzać z poziomu samej klawiatury. Serce urządzenia stanowi 32 bitowy procesor ARM Cortex i to właśnie dzięki niemu użytkownik ma możliwość szybkiego zapisu i dostępu do makr oraz profili.

Seria MasterKeys wspiera też zaawansowane technologie anti-ghostingowe. N-key rollover w połączeniu z 6-key rollover mają spowodować, iż każdy wciśnięty przez użytkownika klawisz zostanie właściwie odczytany przez system.

MasterKeys PTB występuje w wersji L i S.

Dane techniczne:
Przełączniki: Cherry MX
Materiał: plastik i metal
Procesor: 32bit ARM Cortex M0
Częstotliwość próbkowania: 1000 Hz
Wewnętrzna pamięć: 512KB
Złącze: USB 2.0
Wymiary: 440 x 137 x 28 mm (MasterKeys L), 356 x 135 x 33 mm (MasterKeys S)
Długość kabla: 1.5 m

Cooler Master - MasterKeys z nowymi klawiszami

Cooler Master - MasterKeys z nowymi klawiszami

Cooler Master - MasterKeys z nowymi klawiszami

Cooler Master - MasterKeys z nowymi klawiszami

Źródło: Info Prasowe / Cooler MasterKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.