2017-08-09 13:47
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Ravcore Turbine

Obrazek Ravcore Turbine

Ravcore ogłosił premierę najnowszych słuchawek – Turbine. Jest to propozycja dla osób poszukujących kompromisu pomiędzy słuchawkami gamingowymi a zestawem audio, który można podłączyć do urządzeń mobilnych. Ravcore Turbine to nauszne, dwukanałowe słuchawki stworzone dla graczy, którzy cenią sobie dokładne pozycjonowanie dźwięku z gry. Nowy zestaw audio od Ravcore skierowany jest do osób, które słuchawki do gry wykorzystują także do codziennego słuchania muzyki. Zestaw wyposażono w 40-milimetrowe przetworniki o paśmie przenoszenia od 30 do 16 000Hz i impedancji na poziomie 32 Ohm.Słuchawki dla graczy nie mogą obyć się bez mikrofonu, który zazwyczaj – sztywno zamontowany na pałąku – rzuca się w oczy i przeszkadza użytkownikom, lubiącym słuchać muzyki poza domem. Projektanci Ravcore znaleźli idealne rozwiązanie i osadzili mikrofon w niewielkiej wypustce na lewej słuchawce. Dzięki temu sprzęt nadal przypomina outdoorowy zestaw audio.

Poza świetnym dźwiękiem, słuchawki Turbine posiadają nowoczesny, lifestyle’owy wygląd w typowej dla Ravcore kolorystyce. Czerwone podświetlenie LED sprawia, że nowa propozycja polskiego producenta wyróżni każdego gracza, zawłaszcza w nocy. Ravcore Turbine zostały zaprojektowane, aby zapewnić maksymalny komfort użytkowania nawet podczas wielogodzinnych rozgrywek. Wysokiej jakości materiały sprawiają, że sprzęt jest przygotowany do intensywnego użytkowania przez wiele lat.

Ravcore Turbine posiadają 210-centymetrowy kabel, zakończony dwoma 3.5-milimetrowymi wtyczkami jack oraz złączem USB, zapewnia dużą swobodę ruchu. Wtyczki pozwolą podłączyć zestaw zarówno do karty dźwiękowej komputera, jak i dowolnego urządzenia mobilnego, a USB odpowiada za zasilanie podświetlenia LED.

Słuchawki Ravcore Turbine będą dostępne w sklepach z akcesoriami i sprzętem komputerowym w cenie już od 120 PLN. Wszystkie produkty Ravcore, po zarejestrowaniu na ravcore.com, objęte są rozszerzoną gwarancją door-to-door przez okres 12 miesięcy od daty zakupu.Ravcore Turbine

Ravcore Turbine

Ravcore Turbine

Ravcore Turbine

Źródło: Info Prasowe / RavcoreKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.