2020-02-11 16:37
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
1

Creative MUVO Play

Obrazek Creative MUVO Play

Creative przedstawia głośnik Bluetooth Creative MUVO Play. Najnowszy przenośny głośnik marki posiada nie tylko nieszablonowy wygląd oraz jest niezwykle odporny na zmienne warunki atmosferyczne, ale przede wszystkim zachwyca jakością dźwięku. Creative MUVO Play to najnowsza propozycja dla osób, które uwielbiają spędzać czas na zewnątrz, przy muzyce. Niestety, większość głośników przenośnych dostępnych na rynku nie jest w pełni odpornych na deszcz czy zachlapania. Creative MUVO Play jest zupełnie inny! Głośnik posiada certyfikat wodoszczelności IPX7, dzięki czemu może on zostać całkowicie zanurzony w wodzie.Głośnik Creative MUVO Play jest również bardzo mobilnym urządzeniem. Jego waga wynosi jedynie 360 gram. Jest też kompaktowy, więc bez problemu zmieści się do plecaka czy torby. Małe proporcje sprawiają, że Creative MUVO Play to idealny kompan na górskie wycieczki czy towarzysz na kempingu. Z racji zastosowania pojemnej baterii MUVO Play jest w stanie odtwarzać muzykę aż do 10 godzin. W momencie, gdy akumulator zacznie się rozładowywać wystarczy wykorzystać dołączony do zestawu kabel USB Type-C i błyskawicznie go naładować.

Creative wykorzystał w poręcznym głośniku MUVO Play podwójne pełnopasmowe mikromembrany i podwójne pasywne membrany basowe gwarantujące nie tylko donośny, ale i krystalicznie czysty dźwięk. Głośnik świetnie sprawdzi się w każdej sytuacji - zarówno podczas spokojnej posiadówki ze znajomymi jak i na hucznej imprezie przy ognisku! Z Creative MUVO Play bez problemu rozkręcisz każdą zabawę.

Połączenie głośnika Creative MUVO Play ze źródłem dźwięku zapewnia bezprzewodowa technologia Bluetooth 5.0. Gwarantuje ona płynne odtwarzanie utworów w bezstratnej jakości. Muzyka przesyłana jest stabilnym sygnałem, dzięki czemu nie doświadczymy zakłóceń podczas słuchania ukochanych utworów. Jeśli jednak preferujesz połączenie przewodowe, to w MUVO Play umieszczone zostało standardowe złącze audio AUX 3.5 mm, które jest kompatybilne z większością analogowych urządzeń. Jeśli jeden głośnik Creative MUVO Play to za mało, bez problemu sparujesz ze sobą dwa urządzenia. Uzyskaj pełniejszy, bardziej głęboki dźwięk - oczywiście bezprzewodowo.

Creative MUVO Play może być również wykorzystywany jako zestaw głośnomówiący. Już nigdy nie przegapisz żadnego połączenia. Dodatkowo, MUVO Play został wyposażony w inteligentnego asystenta. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku na głośniku, aby aktywować Asystenta Google, bądź Siri.

Creative MUVO Play dostępny jest w największych polskich sklepach i na stronie Creative w cenie 169 PLN.

Creative MUVO Play

Creative MUVO Play

Źródło: Info Prasowe / Creative
  1. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
     

    Ładnie, ładnie, ale ja wolę XB 12. Jak na tego typu głośniczki mają dobry dźwięk, sparowane ze sobą dwa takie same odtwarzają stereo... Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.