2020-02-11 14:52
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

SMSL SP200 THX

Obrazek SMSL SP200 THX

SMSL SP200 to najnowszy wzmacniacz z linii SMSL. Stanowi on wprowadzenie marki w świat wzmacniaczy certyfikowanych logo THX. Certyfikacja THX przyznawana jest produktom cechującym się niemal niezauważalnym poziomem zniekształceń i taki właśnie jest ten model. Pomimo kompaktowych wymiarów, producent zastosował tutaj opatentowany system THX AAA oraz wzmacniacz bipolarny z technologią korekcji błędów sprzężenia zwrotnego. Wpływają one w sposób kluczowy na redukcję zniekształceń harmonicznych, intermodulacyjnych oraz crossover, zapewniając niezwykle realistyczne wrażenia odsłuchowe.Technologia ta sprawia, że wzmacniacz osiąga maksymalną moc wyjściową i poziom ciśnienia akustycznego, bez zniekształceń typowych dla konwencjonalnych wzmacniaczy. Układ THX AAA 888 ma zdolność do redukcji zniekształceń aż do 40dB względem tradycyjnych rozwiązań.

Na finalny dźwięk urządzenia kluczowy wpływ ma przemyślana konstrukcja i odpowiednie dobranie podzespołów. Na szczególne wyróżnienie zasługuje wykorzystany w tym modelu autorski układ zasilający o mocy 24W. Wysokowydajny zasilacz charakteryzuje się ultra niskim poziomem szumów, przyczyniając się do wysokiej wydajności audio i tym samym dostarcza czystej mocy bez dodatkowych artefaktów.

SMSL SP200 pracuje w systemie zbalansowanym oraz niezbalansowanym, posiada porty wejściowe XLR oraz RCA oraz wyjściowe XLR i Jack. Poziom mocy jaki oferuje SP200 pozwala zadowolić użytkowników z najbardziej opornymi słuchawkami. 6W na kanał przy 16 Ohmach to wartości zupełnie niespotykane w produktach z tego poziomu cenowego. SP200 poradzi sobie z każdymi słuchawkami dynamicznymi i planarnymi, niezależnie od ich wymagań, gwarantując pełny, nasycony dźwięk, przy zachowaniu niemal zerowych zniekształceń. Dwa poziomy wzmocnienia pozwolą dopasować pracę wzmacniacza do konkretnych słuchawek, oferując przy tym wygodną kontrolę nad poziomem głośności poprzez klasyczne pokrętło. Wzmacniacz SP200 typowo dla produktów SMSL opakowany jest w kompaktową obudowę wykonaną z najwyższej jakości aluminium lotniczego.

Sugerowana cena sprzedaży SMSL SP200 w Polsce wynosi 1499 PLN brutto. SMSL SP200 dostępny jest w wybranych sklepach oraz do odsłuchu w sklepach mp3store.
SMSL SP200 THX

SMSL SP200 THX

SMSL SP200 THX

SMSL SP200 THX

Źródło: Info Prasowe / MIPKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.