2020-12-21 14:13
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Creative SBS E2500 2.1 z radiem, Bluetooth i odtwarzaczem MP3 na USB

Obrazek Creative SBS E2500 2.1 z radiem, Bluetooth i odtwarzaczem MP3 na USB

Creative Labs poszerzyło swoją ofertę o nowe zestawy głośnikowe w systemie 2.1. przeznaczone wyłącznie na polski rynek. Jednym z nich jest model SBS E2500, który ma za zadanie być zestawem multimedialnym dla Twojego komputera, laptopa lub służyć jako pełne nagłośnienie w Twoim salonie. W jednym urządzeniu znajduje się radio FM, odtwarzacz MP3/USB, Bluetooth 5.0, wejście Aux dla zewnętrznych sprzętów odtwarzających np. telewizora. Zestaw składa się z dwóch głośników satelitarnych dalekiego zasięgu, subwofera, anteny FM i pilota. Za jakość dźwięku odpowiadają głośniki satelitarne, w których znajduje się dwuzakresowy, specjalnie zaprojektowany, 3-calowy przetwornik o mocy 7.5W i subwoofer w systemie „down-firing”, w którym zastosowano 5 calowy głośnik niskotonowy o mocy 15W, który został zamknięty w obudowie z płyty MDF.Cały zestaw charakteryzuje się mocą na poziomie 30W w RMS, a jego moc szczytowa potrafi osiągnąć nawet 60W. Mnogość wbudowanych funkcji i połączeń robi z tego systemu nagłośnieniowego ciekawy kombajn multimedialny. Creative SBS E2500 posiada wbudowany analogowy tuner FM, wyposażony w automatyczny system wyszukiwania stacji radiowych w zakresie częstotliwości 87.5-108MHz. Na głośniku basowym umieszczono złącze flash USB, do którego można podłączyć dysk flash USB z wgranymi plikami dźwiękowymi w formacie MP3. Po podłączeniu pendrive zestaw głośnikowy staje się odtwarzaczem MP3. SBS E2500 posiada wbudowany Bluetooth 5.0 z profilem transmisji bezprzewodowej A2DP, który pozwala nam przy pomocy kodeka SBC odtwarzać strumieniowo wysokiej jakości audio. Zestaw głośnikowy posiada wbudowane wejście AUX typu jack 3.5mm, do którego możemy podłączyć zewnętrzne źródło dźwięku np. z komputera, laptopa, czy też telewizora.

Pilot zdalnego sterowania jest wygodny i intuicyjny. Umieszczono na nim najważniejsze funkcje, takie jak regulacja głośności, wyciszenie, wybór źródła odtwarzania, wybór stacji radia FM, zmianę ustawienia korektora, zmianę odtwarzanego utworu i wiele innych przydatnych ustawień. Dla wygody użytkownika na froncie głośnika basowego umieszczono wyświetlacz i dodatkowe przyciski sterujące.

Creative SBS E2500 jest już dostępny w atrakcyjnej cenie 239 PLN na stronie euro.com.pl.

Creative SBS E2500 2.1 z radiem, Bluetooth i odtwarzaczem MP3 na USB

Creative SBS E2500 2.1 z radiem, Bluetooth i odtwarzaczem MP3 na USB

Creative SBS E2500 2.1 z radiem, Bluetooth i odtwarzaczem MP3 na USB

Źródło: Info Prasowe / CreativeKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.