2023-05-23 23:46
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Ecovacs prezentuje Deebota T20 OMNI

Obrazek Ecovacs prezentuje Deebota T20 OMNI

Ecovacs wprowadził na rynek swój najnowszy model - Deebot T20 OMNI. To pierwszy wszechstronny robot odkurzający i mopujący z technologią samoczynnego mycia mopa gorącą wodą, aby jeszcze skuteczniej usuwać z niego brud i zanieczyszczenia. Natomiast automatyczne podnoszenie mopa sprawia, że twarde podłogi i dywany można teraz czyścić za jednym zamachem, nawet po zainstalowaniu płyt mopa. Dzięki ogromnej sile ssania do 6000 Pa i wydajnemu obrotowemu systemowi mopowania, Deebot T20 OMNI gwarantuje również głębokie czyszczenie jak nigdy dotąd.Innowacyjne funkcje mopa
Deebot T20 Omni od marki Ecovacs podejmuje największe wyzwanie w zakresie robotyki czyszczącej. Wprowadza innowacyjne funkcje, które sprawiają, że czyszczenie w trybie mopowania staje się zupełnie nowym doświadczeniem. Dzięki technologii mycia mopem na ciepło, woda w stacji jest podgrzewana do 55° C - optymalnej temperatury do usuwania oleju i brudu z mopa oraz maksymalizacji mocy czyszczenia specjalnie opracowanego roztworu czyszczącego Ecovacs. Funcjonalność "Instant Heat" podgrzewa wodę na jej wlocie tuż przed procesem mycia.

Co więcej, cały proces czyszczenia jest dodatkowo zautomatyzowany dzięki inteligentnej funkcji samoczynnego podnoszenia mopa. Czujnik ultradźwiękowy wykryje, kiedy zmienia się rodzaj podłogi (na przykład z twardej podłogi na dywan) i automatycznie podnosi mopy czyszczące. Jednocześnie krążki mopa przestają się obracać i zapobiegają zawilgoceniu dywanu. W rezultacie twarde podłogi i dywany można teraz czyścić za jednym zamachem i to nawet po zainstalowaniu mopa.

Maksymalnna wygoda i wydajność
Stacja czyszcząca All-in-One jest wyposażona w worek na kurz o pojemności 3 litrów i zbiorniki świeżej oraz brudnej wody, z których każdy pomieści 4 litry. System oferuje również pełną funkcję samooczyszczania stacji. Oprócz technologii mycia mopa gorącą wodą, nakładki mopa są suszone gorącym powietrzem po zakończeniu czyszczenia, dzięki czemu można utrzymać odpowiednią higienę.

Z kolei dzięki mocy ssania 6000 Pa Deebot zapewnia skuteczne głębokie czyszczenie i skutecznie usuwa brud z małych narożników, a także dywanów o dużej powierzchni - zarówno dużych cząstek, jak i drobnego pyłu. Innowacyjny system mycia obrotowego OZMOTM Turbo 2.0 radzi sobie nawet z najbardziej uporczywymi plamami z podłóg do 99,99%. Przy prędkości do 180 obrotów na minutę system wywiera stały nacisk na podłogę i skutecznie usuwa 10 najpopularniejszych rodzajów plam.

Warto też dodać, że rozwiązanie OZMO Turbo 2.0 Rotating Mopping System obraca krążki mopa do 160 razy na minutę i wywiera stały nacisk na podłogę. Zapewnia tym samym głębokie czyszczenie, skutecznie usuwając uporczywe, nawet 72-godzinne plamy z kawy.

Zaawansowana technologia i komfort
Deebot jest wyposażony w różne tryby czyszczenia, aby idealnie pasował do każdego domu. Wybór można łatwo dostosować do swoich potrzeb i własnego domu. Niezależnie od tego czy chodzi o opcje "Tylko odkurzacz", "Tylko mop", "Odkurz i mop" czy "Odkurz przed mopem", innowacyjna technologia Deebot T20 OMNI to inteligentna, a także autonomiczna pomoc w walce z zabrudzeniami w domu. Dzięki specjalistycznemu trybowi pracy o nazwie Gospodyni Deebot może inteligentnie dostosować parametry czyszczenia do unikatowego środowiska każdego pomieszczenia. W efekcie użytkownicy nie muszą za każdym razem martwić się o skomplikowane ustawienia w aplikacji. Działa ona zarówno automatycznie, jak i za pośrednictwem autorskiego asystenta głosowego YIKO.

Deebot T20 OMNI jest również wyposażony w technologię unikania przeszkód TrueDetect 3D 3.0. Wykorzystuje ona algorytmy światła strukturalnego i obrazowania 3D, aby uniknąć potencjalnych przeszkód, takich jak małe zabawki na podłodze lub inne przedmioty. Technologia TrueMapping 2.0 w ciągu kilku minut pozwala również na dokładne odwzorowanie domu użytkownika.

Prezentowany robot, zasilany przez baterię o pojemności 5200 mAh, może automatycznie ładować się i wznawiać pracę. Gdy tylko obliczy, że ma już wystarczająco dużo energii, aby wykonać całe postawione przed nim zadanie, wraca do sprzątania w tym samym miejscu w którym skończył.

Robot Ecovacs Deebot T20 Omni pojawi się w Polsce w sprzedaży 30 maja 2023 roku, a jego sugerowaną cenę detaliczną ustalono na poziomie 4999 PLN.
Ecovacs prezentuje Deebota T20 OMNI

Ecovacs prezentuje Deebota T20 OMNI

Ecovacs prezentuje Deebota T20 OMNI

Ecovacs prezentuje Deebota T20 OMNI

Ecovacs prezentuje Deebota T20 OMNI

źródło: Info Prasowe / HamaKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelnik serwisu IN4.pl.