2005-12-14 03:17
Autor: Łukasz Wieczorek (djluke)
6

Ergo520/525 - szybkie myszy Geniusa.

Obrazek Ergo520/525 - szybkie myszy Geniusa.

Myszy towarzyszą nam, użytkownikom komputerów, już dobrych kilkanaście lat (to znaczy myszy komputerowe, bo zwykłe myszy znacznie dłużej :)). Niby takie proste urządzenia służące jedynie do poruszania kursorem na ekranie i wykonywania przy jego pomocy podstawowych funkcji związanych z obsługą komputera, także cóż można od niego chcieć - poruszanie "strzałki" i klikanie realizowały już pierwsze konstrukcje jeszcze z lat 80-tych. Dodanie nowych funkcji komputerowemu gryzoniowi nie polepszy przecież osiągów komputera, nie doda nam klatek w grach ani nie przyspieszy pracy z programami. Ano pozornie nie, ale właśnie - pozornie. Bo o ile dobra mysz nie przyspieszy nam samego procesu obróbki zdjęcia czy prędkości ściągania pliku, jednak znacznie uprości nam procedury z tym związane.
Takie właśnie dobre myszy przyszło mi przetestować - modele Ergo 520 1600dpi gaming optical mouse oraz Ergo525 2000dpi laser gaming mouse wyprodukowane przez firmę Genius reprezentowaną w Polsce przez agencję Tabasco. Zapraszam do lektury!

źródło: IN4 Lab. czytaj więcej...Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelnik serwisu IN4.pl.