2021-08-17 16:07
Autor: Sebastian Wiśniewski (NetCop)
2

Gainward Phantom + z lepszym chłodzeniem i oświetleniem ARGB

Obrazek Gainward Phantom + z lepszym chłodzeniem i oświetleniem ARGB

Jako wiodąca marka na rynku kart graficznych dla entuzjastów, Gainward z dumą przedstawia nową serię Phoenix z układami NVIDIA GeForce RTX 30. Pierwszym modelem z tej serii jest Gainward GeForce RTX 3080 Ti Phantom. Wkrótce dołączą do niego modele Gainward GeForce RTX 3090 Phantom+, Gainward GeForce RTX 3080 Phantom+ i Gainward GeForce RTX 3070 Phantom+. Wszystkie wyposażone będą w nowy, ulepszony układ chłodzenia.
Nowa układ chłodzący Phantom jest nie tylko elegancki, ale też przede wszystkim wydajniejszy od poprzedniego. Dzięki zupełnie nowej konstrukcji, nowy wentylator Phantom zapewnia do 7 stopni C lepszą wydajność termiczną, a także znacznie niższy poziom hałasu w mocno obciążonym środowisku gier.

Podświetlenie zgodne ze standardem ARGB zapewnia niezwykłe efekty świetlne, które każdy użytkownik jest w stanie dopasować do własnego stylu i upodobań za pomocą narzędzia Expertool. Funkcja „ARGB SYNC” umożliwia synchronizację oświetlenia karty Phantom za pomocą jednego kabla dołączonego do pakietu z innymi urządzeniami systemowymi obsługującymi ARGB.

Zabezpieczający konstrukcję metalowy backplate optymalizuje rozpraszanie ciepła i zapewnia dodatkową ochronę karty, podnosząc zaufanie graczy do jakości produktu.

“Zero RPM” podobnie jak “Dual BIOS” to użyteczne funkcje umożliwiające użytkownikom lepsze wykorzystanie posiadanych kart graficznych.

Karty z serii Gainward GeForce RTX 30 Phantom są fabrycznie podkręcone – jak wszystkie modele z serii GAINWARD „Golden Sample”. Dzięki temu oferują dodatkową liczbę klatek na sekundę dla najbardziej wymagających gier komputerowych. Użytkownicy mogą w ten sposób doświadczać zupełnie nowej klasy ulepszonego pod względem wydajności środowiska gier 4K.

Gainward Phantom + z lepszym chłodzeniem i oświetleniem ARGB

Gainward Phantom + z lepszym chłodzeniem i oświetleniem ARGB

Gainward Phantom + z lepszym chłodzeniem i oświetleniem ARGB

Gainward Phantom + z lepszym chłodzeniem i oświetleniem ARGB

Źródło: Palit
  1. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
     

    Ceny kart graficznych spadają ponad dwukrotnie, do swojego naturalnego poziomu... Nie, \"\lol\" to tylko marzenia. 

  2. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
     

    Niestety, lipa jest po całości z cenamiKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.