2023-10-22 19:31
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
3

Genesis KRYPTON 700 G2

Obrazek Genesis KRYPTON 700 G2

Myszy, to temat rzeka... Jest ich na rynku zatrzęsienie, więc przy konieczności szybkiego zakupu kolejnego, naszego gryzonia (na przykład po niespodziewanej awarii), możemy nabawić się lekkiego bólu głowy. Ja już spotkałem się z taką sytuacją, więc zawsze profilaktycznie staram się mieć jakiegoś nowego, ale niedrogiego "mysiaka" w zapasie. W razie czego szybkie podłączenie do portu USB, błyskawiczna instalacja sterowników przez system Windows i już możemy działać dalej, później zastanawiając się nad zakupem myszy docelowej, która będzie spełniać nasze wymagania i kryteria użytkowania przy zabawie i pracy. Ale co znaczy pojęcie "niedroga mysz"? Dla jednego kryterium to spełni kwota zamykająca się w kwocie 50/60 złotych, dla innych będzie to zmieszczenie się w stu złociszach. Takie ceny w zupełności wystarczą na zakup prostszych urządzeń, którymi od biedy da się nawet całkiem sensownie pograć.

źródło: Klinika IN4 czytaj więcej...
 1. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  Z tymi myszkami to jest taka sprawa, że większość produktów na rynku trzyma wysoki poziom, pomijam produkty dla zawodowych graczy. Ostatnio zmuszony byłem zakupić nową myszkę i zajrzałem do recenzji publikowanych przez Sławka. Już wiedziałem na co zwracać uwagę. Ale w klepie wpadła mi w rękę A90 A4Tech za 90 zł i jestem całkowicie usatysfakcjonowany. Konkluzja jest taka, że przy tak konkurencyjnym rynku każdy wybierając się do sklepu może dobrać dla siebie odpowiedni sprzęt. Oczywiście po ówczesnym zapoznaniu się z opublikowanymi na portalu IN4.pl recenzjami.

 2. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
  @lami

  Myszki A4Tech używam od wielu lat. Najmilej wspominam czasy, kiedy robili myszki z bardzo cienkim kabelkiem. Był to znak rozpoznawczy przez kilka lat. Teraz jednak zrobiłem tak jak Ty. Po niedawnej recenzji Sławka, kupiłem myszkę AGON AGM600. Już z marszu ma klawisze ciszej / głośniej. Po wgraniu oprogramowania AOC, którym obsłużysz prawie całą gamę ich sprzętów, ilość funkcji rośnie. To wygodne, chociaż spotkała mnie dziwna przygoda: Żeby dokonać uppgrade z Windowsa 10, na Win 11, musiałem ten program odinstalować, odpiąć klawiaturę i mysz AOC i dopiero wtedy Windows 11 się zainstalował. Jednak zarówno myszka, jak i klawiatura wróciły już na swoje miejsce miejsce. :-P

 3. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
  @kotin

  Podobnie miałem z tą moją myszką, wgrałem firmowy soft i pojawiło się wiele opcji do obsługi. Dla swojego stacjonarnego kompa wolę tradycyjny przewód, który w tej myszce jest wystarczająco elastyczny i nie przeszkadza.Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelnik serwisu IN4.pl.