2021-06-09 20:58
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Genesis Neon 750 RGB

Obrazek Genesis Neon 750 RGB

Słuchawki dla graczy Genesis Neon 750 RGB to nowy, wokółuszny model, który staje na czele serii Neon. Producent deklaruje, że zarówno pałąk jak i muszle, które poruszają się w osi pionowej, są obszyte skórą premium. Ma ona zagwarantować wysoką wygodę użytkowania. Z kolei pokryte dyskretnym oplotem przewody mają być elastyczne i jednocześnie odporne na uszkodzenia mechaniczne. Headset Genesis Neon 750 RGB został wyposażony w 50-milimetrowe przetworniki. Projektanci obiecują wysokiej jakości dźwięk, który ma przekazywać istotne dla graczy detale. W komplecie znajduje się także podświetlenie RGB Prismo. Dzięki niemu słuchawki mogą zyskać bardziej indywidualny charakter i pozwolić użytkownikom na lepsze wyrażenie siebie. Sterowanie całością przeniesiono do pilota.Korzystając z niego użytkownik może przełączać się pomiędzy dostępnymi nastawami iluminacji, zmienić głośność czy też wyciszyć dookólny mikrofon. W słuchawkach gamingowych Genesis Neon 750 RGB jest on odłączany. Pozwala to na odłożenie elastycznego ramienia, na którym został osadzony, by nie wadziło ono, gdy nie jest używane. Łączność z PC odbywa się za pomocą kabla mini-jack 3.5 mm.

Urządzenie jest wyposażone w 4-polową wtyczkę, którą dołączony adapter rozgałęzia na dwa złącza 3-pin. Do zasilania jest niezbędne złącze USB. Całkowita długość przewodu wraz z przejściówką wynosi 2.5 metra, a całość pokryto tekstylną plecionką.

Słuchawki dla graczy Genesis Neon 750 RGB mają trafić do sklepów w ciągu kilku najbliższych dni. Za produkt przyjdzie nam zapłacić około 229 PLN.


Dane techniczne:
• model: Neon 750 RGB
• typ słuchawek: nagłowne, wokółuszne
• przetworniki: dynamiczne, o średnicy 50 mm
• pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz
• impedancja: 32 Ohm
• dynamika: 106 dB
• mikrofon: 
- czułość: -42 dB
- pasmo przenoszenia: 100 Hz - 16 kHz
• interfejs:
- 2 x mini-jack 3,5 mm (3-polowy)
- 1 x USB (zasilanie)
• przewód: tekstylny o długości 2.5 metra (1.5 m + 1.0m adapter)


Genesis Neon 750 RGB

Genesis Neon 750 RGB

Genesis Neon 750 RGB

Genesis Neon 750 RGB

Źródło: Info Prasowe / EntryMediaKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.