2020-11-16 15:07
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Genesis Seaborg 400

Obrazek Genesis Seaborg 400

Kierownica wyścigowa Genesis Seaborg 400 to sprzęt adresowany do nieco bardziej wymagających graczy. Producent postawił na 10-calową obręcz kierownicy, na której znalazły się przyciski sterujące. Jest ich 15, a część z nich jest programowalna. Za pokrytym skórą wieńcem umieszczono łopatki zmiany biegów, analogiczne do tych ze sportowych aut. Zakres obrotu koła wynosi 270 / 900 stopni, a użytkownik ma mieć możliwość dostosowywania go w tym zakresie. Przygotowano też trzy tryby czułości. Realistyczne wrażenia i odpowiedź zwrotną ma zagwarantować podwójny silnik wibracyjny.Uzupełnieniem kierownicy mocowanej za pomocą przyssawek lub podwójnego uchwytu są pedały. W modelu Genesis Seaborg 400 są one metalowe, co dodatkowo ma podnosić realizm i przekładać się pozytywnie na ich wytrzymałość. Dla wygody użytkownika korpus ma wkomponowane gniazdo audio typu mini-jack 3.5 mm.

Kierownica wyścigowa Genesis Seaborg 400 łączy się z innymi urządzeniami za pomocą dwumetrowego przewodu. Na liście kompatybilnych z nią sprzętów znajdują się zarówno komputery PC, jak i konsole - Sony PlayStation 3 i 4, Microsoft Xbox One i 360 oraz Nintendo Switch. Gracze, którzy chcieliby zaopatrzyć się w prezentowany model powinni przygotować około 399 PLN. Nowość Genesis trafi do sklepów w ciągu kilku najbliższych dni.


Dane techniczne:
• łączna liczba przycisków: 15, w tym:
- 10 przycisków akcji;
- 8-kierunkowy DPAD;
• zmiana biegów: łopatki za kołem kierownicy
• pedały: gaz i hamulec, metalowe
• silnik wibracyjny: tak, podwójny
• interfejs wejściowy: x-input, d-input
• komunikacja: przewód USB o długości 2 m
• wejście audio: mini-jack 3,5 mm
• wymagania systemowe:
- Windows XP, Vista, 7, 8, 10
- konsole: Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4, Nintendo Switch

Genesis Seaborg 400

Genesis Seaborg 400

Genesis Seaborg 400

Genesis Seaborg 400

Genesis Seaborg 400

Źródło: Info Prasowe / EntrymediaKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.