2017-07-08 16:37
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
3

Genesis Vanad 750 - Mouse Bungee

Obrazek Genesis Vanad 750 - Mouse Bungee

Niektórym z nas kabel myszy bardzo przeszkadza przy graniu i z czasem podejmujemy decyzje o zakupie myszki bezprzewodowej. Jednak zawodowcy grają przeważnie gryzoniami z "ogonkiem", nie bardzo ufając opóźnieniom przekaźnika radiowego. Co będzie, jeśli bezprzewodowa wolność nie przypadnie nam do gustu? Utopimy 200, 300, a może i więcej setek złotych? Otóż jest pewna alternatywa nad zapanowaniem nad niesfornym kablem...Genesis Vanad 750 - Mouse Bungee.

Źródło: Klinika IN4 czytaj więcej...
 1. Avatar nic wiadomość nic
  Hmmm

  Za drogo, i jakby nie patrzeć to kolejna świecąca choinka na biurku. Z drugiej strony Razer za coś podobnego ale bez czytnika kart i huba chce 90zł to na tle Razera cena już nie jest taka straszna ale, na  Aliepxress dokładnie ten sam produkt(wizualnie) ale z innym logiem, USB 2.0 i podświetleniem RGB to wydatek  10 dolców czyli 38zł a za tak niską kwotę ani cła i vat-u nam nie naliczą. Szkoda że nie było testu czy ten hub to rzeczywiście jest USB 3.0 i jakie ma transfery i czy jakby wgrać stery( jeśli takie istnieją) od tego sprzedawanego na Aliepxress to by zmieniał kolorki ? Bo to pewnie klepane taśmowo u tego samego chińczyka :-)

 2. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  Kolorki jakby mniej mnie interesują. Cena. No tu faktycznie hmmm jest uzasadnione, ale ewidentnie do pasjonatów rzecz skierowana i może nawet prędzej za 90 zlotych z USB 3 kupią "firmowe", niż bezpośrednio od Chińczyka taniej z USB 2 tylko? Dobra może nie w Polsce. :-P My ostatnio za rozsądnych zakupowo robimy. ;-) Mnie się podoba idea tego szegourządzenia. Nie kupię żadnego - nawet tego tańszego, ale nie dlatego że pomysł zły. Bałagan na biurku mam za duży, ot co. :ninja: Jednak i recenzja i gadget mi się podobają. Stylistyka gwiezdnego myśliwca w tym nie przeszkadza. Wręcz odwrotnie. Budzi chłopca w starym pryku. \"\spoko\"

 3. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
  @NeReVaR

  No ale jak przyjdzie co, do czego... To jednak łatwiej gwarancje w kraju wyciągnąć... Oczywiście, decyzję zakupów zawsze pozostawiam klientom :) ... Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.