2020-01-16 17:09
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Green Cell - Trzy premierowe produkty

Obrazek Green Cell - Trzy premierowe produkty

Targi CES (Consumer Electronic Show) 2020 jak co roku odbyły się w Stanach Zjednoczonych, w Las Vegas, gromadząc tysiące producentów, startupów i innych firm prezentujących najciekawsze nowości z branży elektronicznej. Jedną z niewielu obecnych, polskich marek był Green Cell, który zaprezentował 3 premierowe produkty. Pierwszym produktem jest power bank PowerPlay20, który powstał na fali popularności PowerPlay10. Green Cell wyciągnął z niego najlepsze cechy i podwoił pojemność z 10 000 mAh do 20 000 mAh.Prócz dużej pojemności PowerPlay20 może pochwalić się możliwością ładowania 3 urządzeń na raz. 2 porty USB z technologią Ultra Charge zapewniają nawet 3.5-raza szybsze ładowanie od standardowego. Z kolei port USB-C wspierany przez Power Delivery pomoże naładować konsolę lub tablet.

Green Cell pomyślał także o kierowcach, przedstawiając najnowszą ładowarkę samochodową PowerRide. Została ona wyposażona w 3 porty 54W, które wykorzystują technologię Ultra Charge. Delikatne podświetlenie pozwoli znaleźć je nawet podczas nocnej podróży.

Trzecią nowością jest ładowarka indukcyjna AirJuice 15W. Obsługuje ona FOD, czyli technologię Foreign Object Detection informującą użytkownika o ciałach obcych znajdujących się na powierzchni ładowarki. AirJuce może również ładować z mocą 7,5 W, dzięki czemu idealnie współpracuje z urządzeniami marki Apple.

GC PowerPlay20, PowerRide oraz AirJuice będą miały swoją oficjalną premierę w lutym tego roku. Ich ceny będą wynosić:
PowerPlay20 - 189 PLN
PowerRide - 89 PLN
AirJuice - 129 PLN


Green Cell - Trzy premierowe produkty

Green Cell - Trzy premierowe produkty

Green Cell - Trzy premierowe produkty

Green Cell - Trzy premierowe produkty

Green Cell - Trzy premierowe produkty

Źródło: Info Prasowe / Green CellKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.