2019-10-04 12:47
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Green Cell PowerPlay10

Obrazek Green Cell PowerPlay10

Green Cell na fali popularności swojego flagowego power banka PRIME stworzył jego nową, jeszcze lepszą wersję również zaprojektowaną w Polsce. GC PowerPlay10 wyposażono w trzy szybkie porty, które pozwalają na jednoczesne ładowanie trzech urządzeń: Port USB-C Power Delivery, 2 porty USB-A oraz w power banku umieszczono dodatkowo port micro USB przeznaczony do jego ładowania. Wysokiej jakości ogniwa litowo-polimerowe pozwalają PowerPlay10 dostarczać nawet 36 dodatkowych godzin pracy. Green Cell tworząc nowy power bank, postawił nie tylko na funkcjonalność, ale także jego estetykę.Czarna, elegancka obudowa, którą znamy z modelu PRIME, została wzbogacona nie tylko o dodatkowe porty, ale także logo, które służy jako przycisk wyświetlający poziom naładowania power banku. Do PowerPlay10 producent dołącza elegancki, brandowany kabel USB - USB-C, który się nie plącze.

Port USB-C Power Delivery - umożliwia ładowanie urządzenia o mocy do 18W, jak i samego power banka. Technologia ta jest standardem obowiązującym we wszystkich nowoczesnych smartfonach i innych urządzeniach mobilnych. To idealne źródło zasilania nie tylko dla smartfonów, ale także innych urządzeń z USB-C, np. iPada Pro lub konsoli Nintendo Switch. Dzięki Power Delivery power bank może ładować także najnowsze ultrabooki i MacBooki.

Dwa porty USB-A - działają w autorskiej technologii Ultra Charge, która zapewnia nawet 3.5x szybsze ładowanie smartfonów w porównaniu ze standardowym zasilaniem. Jest ona kompatybilna z innymi technologiami szybkiego ładowania, takimi jak Quick Charge 3.0, Samsung AFC, Huawei FCP czy Apple 2.4A.

GC PowerPlay10 jest już dostępny w sprzedaży. Jego cena wynosi 169.95 PLN.

Green Cell PowerPlay10

Green Cell PowerPlay10

Green Cell PowerPlay10

Źródło: Info Prasowe / Green CellKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.