2019-10-04 12:28
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Samsung Galaxy Fold debiutuje w Polsce

Obrazek Samsung Galaxy Fold debiutuje w Polsce

Firma Samsung ogłosiła, że od piątku 18 października 2019 roku Galaxy Fold — smartfon stanowiący zupełnie nową kategorię urządzeń technologii mobilnej — zadebiutuje w Szwecji, Finlandii, Danii, Norwegii, Hiszpanii, Szwajcarii i Polsce. Nowa składana konstrukcja Galaxy Fold umożliwia korzystanie ze smartfonu w całkowicie nowy sposób. Jedno, mieszczące się w kieszeni urządzenie oferuje niespotykaną dotąd mobilność, rozszerzony ekran i wszechstronny aparat fotograficzny. Ekran Infinity Flex o przekątnej 7,3-cala oraz nowe funkcje, takie jak okna Multi-Active czy App Continuity, pozwolą użytkownikom na nowo odkryć sposób interakcji ze smartfonem.Galaxy Fold to urządzenie zaprojektowane z myślą o intensywnym multitaskingu i wciągających wrażeniach wizualnych. Został wyposażony w potężny chipset AP nowej generacji w technologii 7 nm i aż 12 GB pamięci RAM, co zapewnia niezwykle wysoką wydajność. Ten smartfon dotrzyma użytkownikowi kroku przez cały dzień, dzięki podwójnej baterii, która dodatkowo umożliwia bezprzewodowe ładowanie innych kompatybilnych urządzeń za pomocą funkcji bezprzewodowego ładowania zwrotnego PowerShare.

Użytkownicy Galaxy Fold mogą skorzystać z pomocy ekspertów Samsung oraz całodobowego centrum pomocy technicznej, które jest dostępne pod adresem https://www.samsung.com/pl/info/contactus/#none.

Samsung Galaxy Fold debiutuje w Polsce

Samsung Galaxy Fold debiutuje w Polsce

Samsung Galaxy Fold debiutuje w Polsce

Samsung Galaxy Fold debiutuje w Polsce

Źródło: Info Prasowe / SamsungKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.