2005-12-02 12:30
Autor: gordon_shumway
51

HIS X1800XT OC Edition już dostępna na całym świecie

Obrazek HIS X1800XT OC Edition już dostępna na całym świecie

HIS wydaje najszybszą na świecie kartę graficzną - HIS X1800XT OC Edition 2x Dual Link DVI VIVO 512MB, z radykalnie nową architekturą i kolejną generacją jakości obrazów od ATI.

HIS X1800XT OC Edition przyspiesza kartę od ekstremalnych prędkości, podwyższając taktowanie rdzenia z 625 MHz do 700 MHz, pamięci z 1.5 GHz do 1.6 GHz.


Karta wzmocniona przez nową wielowątkową architekturę rdzenia, w zaawansowanym procesie 90 nm, pozwala na uzyskanie wyjątkowych osiągów. Urządzenie zostało zoptymalizowane do technologii Shader Model 3.0 i DirectX 9, co podnosi wrażenia w grach. HIS X1800XT OC Edition zawiera 8 nowych kanałów szybkiej pamięci GDDR3 i kontroler pamięci Ring Bus.

”HIS jest jednym z wybranych partnerów AIB, który wydaje limitowaną serię HIS X1800XT OC Edition. Z bardzo dużą prędkością rdzenia i pamięci, ta karta jest najszybsza na naszej planecie” - powiedział Peter Yeung, dyrektor do spraw marketingu firmy HIS.

źródło: HardwareZone



Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelnik serwisu IN4.pl.