2018-04-13 16:59
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Hama IR350 - radio Internetowe w domu

Obrazek Hama IR350 - radio Internetowe w domu

Radio internetowe umożliwia dostęp do muzyki i informacji z całego świata. Nowość od firmy Hama - model IR350 pozwala słuchać 30 000 stacji radiowych oraz 10 000 podcastów za pomocą podłączenia do sieci WiFi. Wystarczy połączyć urządzenie z Internetem poprzez sieć Wi-Fi. Radio umożliwia nieograniczony dostęp do muzyki i wiadomości z różnych zakątków globu. Czym różni się IR350 od pozostałych modeli dostępnych na rynku? Korzystanie z IR350 staje się bezproblemowe dzięki bezpłatnemu portalowi Frontier Silicon Web, za pomocą którego wyszukamy stacje radiowe przy wykorzystaniu różnych filtrów. Sortowanie według gatunku, kraju, języku czy popularności umożliwia odnalezienie muzyki dopasowanej do wymagań użytkownika. Mamy także możliwość stworzenia listy ulubionych stacji na swoim komputerze, a następnie z łatwością połącz ją z radiem internetowym.Jeszcze więcej wrażeń umożliwia aplikacja Spotify Connect. Za jej pomocą możemy tworzyć playlisty i mieć stały dostęp do ulubionej muzyki również z poziomu radia.

Łączność Spotify z radiem IR350 dostępna jest jednak dla użytkowników konta Spotify Premium. Dodatkowym, niewątpliwym plusem urządzenia jest aplikacja UNDOK. Umożliwia ona wygodne sterowanie radiem poprzez smartfon lub tablet (zarówno z Androidem jak i systemem iOS). Z darmową aplikacją możemy kontrolować wszystkie ustawienia radia, zmieniać stacje, zarządzać ulubionymi lub tworzyć grupy multiroom. Funkcjonalność multiroom pozwala na połączenie w grupę kompatybilnych głośników i urządzenia głównego (np. radio) znajdujących się w różnych pomieszczeniach i odtwarzanie na nich muzyki jednocześnie. Dzięki temu muzyka może rozbrzmiewać w całym domu, co zostanie docenione nie tylko w trakcie hucznej parapetówki, ale również podczas robienia porządków domowych.

Urządzenie posiada pamięć wewnętrzną, która zapisze aż 30 ulubionych internetowych stacji radiowych, niezależnie od portalu. Dostępny w dwóch kolorach (czarny i biały) Hama IR350 posiada połączenie liniowe 3,5 mm, natomiast jego wymiary (21 x 21 x 7.2 cm oraz 1200 g wagi) pozwalają na montaż praktycznie w każdym miejscu w domu. Radio posiada wmontowany głośnik o mocy 5 W i gra w jakości mono.

Za stosunkowo niewysoką cenę 499 PLN otrzymujemy urządzenie, które zadowoli sympatyków spędzania czasu przy muzyce.

Hama IR350 - radio Internetowe w dom

Hama IR350 - radio Internetowe w dom

Hama IR350 - radio Internetowe w dom

Hama IR350 - radio Internetowe w dom

Źródło: Info Prasowe / HAMAKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.