2018-04-13 16:40
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
0

Mini PC ZBOX Q - najmniejsza stacja robocza

Obrazek Mini PC ZBOX Q - najmniejsza stacja robocza

Firma ZOTAC Technology, która jest światowym liderem w dziedzinie projektowania oraz produkcji innowacyjnego sprzętu i systemów komputerowych, zaprezentowała dziś nowy komputer klasy Mini PC z serii ZBOX Q wyposażony w najbardziej zaawansowany i wydajny procesor graficzny NVIDIA Quadro. Nowy komputer jest pierwszą na świecie miniaturową, ale jednocześnie potężną stacją roboczą klasy Mini PC firmy ZOTAC, która korzysta z profesjonalnych kart graficznych NVIDIA Quadro zgodnych z architekturą Pascal. Pecety z serii ZBOX Q charakteryzują się nie tylko miniaturowym formatem, ale również stylowym i eleganckim wzornictwem i bezkompromisową, wiodącą na rynku, wydajnością graficzną.Pecety z serii ZBOX Q wyposażono w karty graficzne z rodziny NVIDIA Quadro, które bazują na architekturze Pascal™ – począwszy od modelu P1000 do najnowszego, zgodnego z VR Ready, modelu P5000. Komputery zostały nie tylko gruntownie przetestowane, ale są również certyfikowane jako w pełni kompatybilne ze wszystkimi profesjonalnymi aplikacjami. Wszystkie modele serii Q są wyposażone w procesory Intel Core i5 lub i7, które zapewniają nie tylko szybką, ale i efektywną pod względem oszczędności energii pracę.

Nieograniczone możliwości kreacji
Komputery z serii ZBOX Q mają tylko 7 cm wysokości i zajmują o 50% mniej miejsca, w porównaniu z tradycyjnymi obudowani typu wieża, co przekłada się na większą produktywność. Dzięki zwiększonej wentylacji i zastosowaniu wydajnego systemu chłodzenia, zmaksymalizowano mechanizm odprowadzania ciepła z wnętrza obudowy, co przełożyło się na możliwość utrzymywania przez cały czas wysokiej wydajności.

We wszystkich komputerach z tej serii znajdziemy nowoczesne technologie związane z wymianą, przechowywaniem i transmisją danych, w tym dwie karty sieciowe gigabit Ethernet, moduł WiFi 802.11ac, Bluetooth 4.2, USB 3.0, HDMI 2.0, do 32 GB pamięci DDR4, napędy M.2 i 2.5-calową wnękę przystosowaną do montażu urządzeń pamięci masowej HDD/SSD. Model QK5P1000 zapewnia niezwykłą wszechstronność i mobilność dzięki kompatybilności z systemem montażowym VESA, dzięki czemu komputer można położyć, zawiesić lub schować za wyświetlaczem.

Mini PC ZBOX Q - najmniejsza stacja robocza

Mini PC ZBOX Q - najmniejsza stacja robocza

Mini PC ZBOX Q - najmniejsza stacja robocza

Mini PC ZBOX Q - najmniejsza stacja robocza

Mini PC ZBOX Q - najmniejsza stacja robocza

Mini PC ZBOX Q - najmniejsza stacja roboczaKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.