2018-03-17 19:45
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
2

IRIScan Mouse Executive 2

Obrazek IRIScan Mouse Executive 2

Uczycie się lub pracujecie korzystając z papierowych dokumentów, rozpisek czy broszur i książek? Czasami chcecie skopiować sobie jakiś fragment, rozdział lub zdjęcie, więc gnacie do kserokopiarki lub stacjonarnego skanera. Tymczasem dla takich właśnie użytkowników marka IRIScan (należy do doskonale znanego chyba wszystkim koncernu Canon), za pomocą swojego produktu Mouse Executive 2, przygotowała produkt, który może znacznie ułatwić im życie.

Źródło: Klinika IN4 czytaj więcej...
 1. Avatar nic wiadomość nic
  Mysz i skaner w jednym ?


  A tak na poważnie to gdyby nie cena to fajny bajer, jako zapasowy skaner gdzieś w biurze czy jednoosobowej firmie tak na czarną godzinę by się nadał, do zeskanowania kilku stron, choć z drugiej strony telefonem też się da bo sam tak robię.

 2. Avatar nic wiadomość nic
   

  Popieram, w dobie smartfonów z coraz to lepszymi optykami skanowanie odchodzi w zapomnienie. Jest fajna aplikacja Microsoftu do skanów - Office Lens. Zdjęcie może być zrobione pod kątem a odpowiednie mechanizmy zadbają by było "prosto". Świetny bajer i w dodatku za darmo.

  Co do skanero-myszki: szału nie ma ale recenzja na poziomie (jak zwykle). Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.