2024-06-11 09:49
Autor: Sebastian Wiśniewski (NetCop)
0

Karty pamięci Mio High Endurance dedykowane kamerom Mio

Obrazek Karty pamięci Mio High Endurance dedykowane kamerom Mio

Karty pamięci Mio High Endurance dedykowane kamerom Mio Mio, wiodący producent kamer samochodowych w Europie, od lat wychodzi na przeciw potrzebom swoich klientów. Teraz marka wprowadza na rynek nowe karty pamięci High Endurance, specjalnie zaprojektowane i testowane pod kątem pełnej kompatybilności z urządzeniami Mio i nie tylko.
Problemy z niekompatybilnymi kartami pamięci to najczęściej zgłaszane usterki w serwisie (m.in. niestabilne działanie, zawieszanie się, gubienie nagrań). Karty Mio są kompatybilne ze wszystkimi dostępnymi modelami w ofercie Mio i zapewniają stabilne, ciągłe nagrywanie przez wiele godzin nawet w najbardziej wymagających urządzeniach Dual 4K.

Podobnie jak wszystkie urządzenia w ofercie Mio, karty pamięci Mio High Endurance objęte są trzyletnią gwarancją. Dzięki temu użytkownicy mogą liczyć na pełne wsparcie serwisowe w jednym miejscu, eliminując ryzyko problemów związanych z niekompatybilnymi kartami pamięci, takich jak niestabilne działanie, zawieszanie się urządzenia czy gubienie nagrań.
Karty pamięci Mio High Endurance stanowią idealne rozwiązanie dla wszystkich użytkowników kamer samochodowych Mio, jak i również innych producentów, którzy oczekują bezproblemowego i stabilnego działania swoich urządzeń.
Karty microSD Mio High Endurance dostępne są w dwóch wersjach pamięci:
• 128 GB – 119 zł
• 256 GB – 199 zł

Karty pamięci Mio High Endurance dedykowane kamerom Mio

źródło: MioKomentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelnik serwisu IN4.pl.