2020-08-10 20:39
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
2

Kolumny Teufel ULTIMA 40 ACTIVE

Obrazek Kolumny Teufel ULTIMA 40 ACTIVE

Lubisz słuchać muzyki w dobrym brzmieniu? No właśnie, to pewnie jak ja, masz może burzę myśli w głowie, czy to już może czas na wymianę swojego sprzętu na coś nowszego. Mój Amplituner marki Pioneer ma już ładnych kilkanaście lat i nadal gra fajnie, ale zaczyna mi brakować nowinek technicznych, jak choćby gniazdo USB czy łączność Bluetooth, by ułatwić przesłania muzyki z komputera, telewizora czy nawet smartfonu. W dodatku taki zestaw w połączeniu z odtwarzaczem CD zabiera trochę miejsca na lub w szafce, więc zacząłem się rozglądać za czymś alternatywnym. Jednym z "pomysłów" było coś o bardzo kompaktowych rozmiarach marki Teufel (z niemiecka "diabeł", bo marka ma siedzibę w Berlinie), a mianowicie model amplitunera ULTIMA 20 Kombo, która w niedużym kadłubku zawiera wzmacniacz o mocy 2 x 40W, odtwarzacz CD, radio FM i cyfrowe DAB oraz port USB i łączność BT, czyli w zasadzie wszystko, co mi do szczęścia byłoby potrzebne.

Źródło: Klinika IN4 czytaj więcej...
 1. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  Tak jest, fantastyczny sprzęt wszystko powala łącznie z ceną ale co tam pomyślałem sobie że jak będę na etapie budowy domu ( może w kolejnym życiu ) to na pewno zaplanuję sobie zakup takiego sprzętu.
  Sławek dzięki za fajna recenzje.

 2. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  To prawda, Sławek napisał tak sugestywnie, ze złapałem się na myśli, "gdzie ja tego grzmota postawię". :-P Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.