2017-04-20 18:26
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
2

Lokalizator GPS W2 dla dziecka

Obrazek Lokalizator GPS W2 dla dziecka

Pamiętam, jak sporo lat w stecz z otwartą gębą patrzyłem zazdrośnie na gadżety James’a Bond’a. Wśród nich był niemal zawsze jakiś zegarek, a to z laserem, a to z krótkofalówką i łącznością z całym światem. Dziś takie zegarki, a w zasadzie smartwatch’e, kupimy niemal w każdym sklepie RTV (no z laserem mogą być kłopoty). Jednak są też produkty, których zadaniem prócz pokazywaniem godziny i przychodzących wiadomości jest opieka nad osobą lub dzieckiem. Właśnie takim urządzeniem jest Lokalizator GPS W2 (model G36 Watch).

Źródło: Klinika IN4 czytaj więcej...
 1. Avatar nic wiadomość nic
  SZkoda, że nie po polsku.

  Ja jakiś czas temu kupiłem w polecanym tu sklepie zegarek Tencent QQ Watch. Zegareczek jest ładny, kolorowy a przede wszystkim zarówno aplikacja na komórkę jak i sam zegarek jest w języku polskim.
  Tencent QQ Watch można kupić i o nim poczytać tu: [LINK]

 2. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
   

  Z jednej strony można powiedzieć że "czym skorupka za młodu nasiąknie tym trąci" a z drugiej strony to może być bardzo pomocny gadżet przy opiece nad dziećmi podczas letniego plażowania.Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.