2012-04-09 19:59
Autor: Sławomir Kwasowski (SlawoyAMD)
10

Microlab M-500U

Obrazek Microlab M-500U

Kupując nowe głośniki, najczęściej wybieramy zestaw 2.1. Ich wybór na sklepowych półkach może przyprawić o zawrót głowy, więc z pewnością staniemy przed trudnym wyborem. Jedni z nas będą szukać przede wszystkim jakości dźwięku lub mocy basu z subwoofera, inni bardziej zwrócą uwagę na ogólny wygląd lub kompaktową budowę, która nie zajmie nam zbyt dużo miejsca w okolicach biurka, ale też jakoś będzie grało. Ale głośniki mogą potrafić jeszcze więcej, jak choćby odtwarzać muzykę bez konieczności podłączania do komputera, jak choćby zestaw Microlab M-500U. Wystarczy pendrive z plikami MP3 i już możemy rozkręcić "balety". Jak wygląda i działa zestaw Microlab'a, możecie przeczytać TUTAJ

Źródło: Klinika IN4 czytaj więcej...
 1. Avatar nic wiadomość nic
  hmm

  -10 punktow za umieszczenie regulacji na subie.

 2. Avatar nic wiadomość nic
  Zgadza się...

  Jeden sposób regulacji i to na subie... który z reguły powinien stać w drugim końcu pomieszczenia. Do tego brak pilota. Aż się cieszę, że jednak zdecydowałem się na Solo 6C... i od razu misie słuch polepszył. Nagle zacząłem więcej i lepiej słyszeć w porównaniu do moich poprzednich zabawkowych logitechów Z4.

 3. Avatar nic wiadomość nic
  ja

  Te wszystkie komputerowa pudla 2.1 to zal.pl Wzmacniacz + kolumny nawet za cenę kilku stów zagra o 3 klasy lepiej. Na allegro jest tego masa.

 4. Avatar nic wiadomość nic
  Tanki :D

  Niestety nikt fizyki nie oszuka i takie coś nie zagra

 5. Avatar nic wiadomość nic
   

  Odkąd odkryłem że dobrej jakości 2.0 ;-) gra muzykę lepiej od komputerowych 2.1... no cóż.. Ciężko mi spojrzeć na coś takiego inaczej jak na zestaw do gier.

 6. Avatar nic wiadomość nic
  @Slawoy

  Dzięki za polecenie Willa Younga. Słucham już tego dobre 2 godziny :) To będzie jeden z pierwszych albumów do sciągnięcia z iTunes już wkrótce. THX. Świetny kawał muzyki.

 7. Avatar Mecenas IN4.pl wiadomość nic
  @agnus

  Prawda :) do tego dobra aranżacja i przyjemny basik... Naprawdę równa płyta od początku do końca. Polecam też album Gotye, choć wymaga już wsłuchania się się w materiał. Dużo bardziej płyta smakuje, kiedy obejrzymy materiał o jej powstawaniu zawarty pod tym linkiem - [LINK]

 8. Avatar nic wiadomość nic
   

  na pudle jak wół napisane jest "pilot zdalnego sterowania", lekko zdżaźniłbym się po zakupie, gdyby nie było go w zestawie

 9. Avatar nic wiadomość nic
   

  plus tych głośników że potrafią odtwarzać mp3 bez podłączenia do kompa
  tego mi brakuję w moich Logitech X-230

 10. Avatar nic wiadomość nic
  @zawias

  Takie funkcje są już od dawna. Jak miałem w 2008 r. przez krótki czas ten zestaw głośników 2.0 3-drożny (imago acoustic ia-2080su z Biedronki) za śmieszne 250 zł. Wbudowany player MP3 z kart pamięci SD oraz Pendrive był bardzo przydatny.Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych czytelników serwisu IN4.pl.